17.10.2014. 15:52
Neveiksmi Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta piektdienas spēlē piedzīvoja HK «Rīga» komanda.

Aizvadītajā spēlē Ronalda Ozoliņa padotie ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Austrijas vienībai Zalcburgas «Red Bull».

Līdz otrās trešdaļas 14.minūtei rīdzinieki atradās vadībā ar 3:0, taču atlikušajā laikā Zalcburgas spēlētāji guva trīs vārtus un panāca neizšķirtu.

Pēcspēles metienos meistarīgāki izrādījās «Red Bull», svinot uzvaru šajā mačā.

Ar diviem vārtu guvumiem šajā cīņā izcēlās Rūdolfs Maslovskis, bet ar vēl vienu precīzu metienu atzīmējās Deivids Sarkanis.

Sestdien abas komandas spēkosies atkārtoti.

HK «Rīga» Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ar 20 punktiem 15 mačos ieņem astoto vietu.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA