05.11.2017. 15:43

Oktobrī komandas jau divreiz savā starpā tikās, un toreiz katra no komandām izcīnīja pa vienai uzvarai. Vakar Rīgas un Pekinas komandas aizvadīja trešo savstarpējo spēli, un rīdzinieki piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:3.

Ceturtajā cīņā spēli labāk iesāka rīdzinieki, kas vairāk uzturējās pretinieku aizsardzības zonā, izdarīja vairāk metienus pa vārtiem un 15. minūtē arī pelnīti izvirzījās vadībā, kad precīzi meta Arvils Bergmanis (1:0). Perioda izskaņā vārti arī Artūram Homjakovam, un pēc 20 minūtēm ''Rīga'' patīkams 2:0 pārsvars.

Otrās trešdaļas ievadā Marks Kaleiņikovs ''Kunlun RS Junior'' vienus vārtus atguva, bet perioda vidusdaļā Magnuss Jākabsons un Antons Sinegubovs sniedza ''Rīga'' drošu 4:1 pārsvaru. Līdz 48. minūtei pretinieki rezultāta starpību samazināja līdz 3:4, tomēr 50. minūtē ļoti svarīgus vārtus guva Homjakovs, izceļoties otro reizi spēlē (5:3). Vienus vārtus vēl Pekinas klubs atguva, bet uzvaru rīdzinieki spēja noturēt.

Tagad rīdziniekiem ir ilgāks laiks, ko veltīt treniņiem. 22. un 23. novembrī nākamās spēles viesos pret ''Amurskie Tigry''.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa