21.10.2015. 20:47
Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar HK „Rīga” savā laukumā „Inbox.lv” ledus hallē Piņķos ar 1:0 pēcspēles metienu sērijā pieveica Čerepovecas „Almaz”, pārtraucot sešu zaudējumu sēriju.

Spēles sākumā ripu vairāk kontrolēja viesi, bet rīdzinieki galvenokārt centās atbildēt ar pretuzbrukumiem. Pirmās trešdaļas vidū HK „Rīga” palika mazākumā, tomēr „Almaz” divu minūšu laikā nespēja izveidot nevienu bīstamu momentu pie mājinieku vārtiem. Perioda pēdējā minūtē vairākumu nopelnīja rīdzinieki, taču tas palika neizmantots, bet jau otrās trešdaļas ievadā mājinieki vēlreiz palika mazākumā.

Līdz otrā perioda beigām komandas nopelnīja vēl pa vienam noraidījumam, taču vārti joprojām palika neatslēgti. Trešā perioda sākumā HK „Rīga” ieguva tiesības spēlēt vairākumā un tuvu panākumam bija Uvis Balinskis, tomēr ripa trāpīja pa vārtu pārliktni. Neilgi pēc tam tieši Balinskis atstāja laukuma saimniekus mazākumā, ko izdevās izturēt. Nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām HK „Rīga” ieguva kārtējo iespēju vairākumā, bet pēdējās minūtēs četratā nācās atsisties pašiem.

Papildlaikā vārti gūti netika, bet pēcspēles metienu sērijā mājinieku labā precīzi meta Artūrs Bušs un Frenks Razgals, bet rīdzinieku vārtsargs Gustavs Grigals palika nepārspēts arī "bullīšos".

Pirms šīs spēles rīdzinieki bija piedzīvojuši zaudējumus visās sešās oktobra spēlēs, bet vienīgais punkts nopelnīts par zaudējumu pēcspēles metienu sērijā. Šī bija pirmā uzvara "bullīšos" šajā sezonā. Iepriekšējās divās reizēs pēcspēles metienu sērijā rīdzinieki bija cietuši neveiksmi. HK „Rīga” komanda MHL Rietumu konferences kopvērtējumā ar 15 punktiem 14 mačos ieņem pirmspēdējo, 14. vietu.

Vārti: Bušs (65, p.m.).Soda minūtes: 10:8.Metieni: 15:29.Vārtsargi: Gustavs Grigals – Savelijs Kononovs.

Izmantotie resursi:mhl.khl.ru

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222