21.09.2014. 19:32

, LSM.LV - Sports

Latvijas komandā vārtus guva Frenks Razgals un Deivids Sarkanis. Laukuma saimnieki otrā perioda sākumā panāca 2:0 pārsvaru, taču HK "Rīga" spēja atspēlēties no divu vārtu deficīta. Vēl otrajā trešdaļā Razgals realizēja skaitlisko pārsvaru un rezultāta starpību samazināja, bet trešā perioda 4. minūtē Sarkanis panāca izlīdzinājumu.

Pagarinājumā abas komandas izšķirošos vārtus neguva, savukārt pēcspēles metienos HK "Rīga" palika tukšā.

Jau vēstīts, ka izbraukuma pirmajās divās spēlē HK "Rīga" hokejisti uzvarēja "Sahaļinskije Akuli" (7:2) un Habarovskas "Amurskije Tigri" (4:1). Pirms atgriešanās mājās Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda otrdien vēl spēlēs pret Čehovas "Russkije Vitjazi".

MHL regulārajā čempionātā komandas ir sadalītas Austrumu un Rietumu konferencēs. HK "Rīga" Rietumu konferencē aizvadīs pa četrām spēlēm ar deviņām savas divīzijas vienībām un pa divām spēlēm ar konferences otras divīzijas 10 komandām. Rietumu konferencē ir iekļautas arī Krievijas Tālo Austrumu Južnosahaļinskas un Habarovskas komandas.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063