14.01.2015. 21:47
Latvijas komanda Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā trešdien ar rezultātu 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) izbraukumā zaudēja Austrijas vienībai Zalcburgas Red Bull, piedzīvojot piekto neveiksmi pēdējos sešos mačos.

Pirmo ripu savos vārtos viesi ielaida mazākumā jau cīņas trešajā minūtē, bet pirmās trešdaļas 13.minūtē rezultāts kļuva 2:0 laukuma saimnieku labā. Trešos vārtus Red Bull komanda guva otrās trešdaļas 17.minūtē, bet Rīga vienīgo reizi izcēlās trešās trešdaļas devītajā minūtē, kad vairākumā vārtus guva Kārlis Čukste. Viņam rezultatīvi piespēlēja Frenks Razgals un Kirils Galoha.

Abas komandas savā starpā tikās arī otrdien, kad Rīga bija pārāka pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 4:3, tiekot pie pirmā panākuma šogad un pārtraucot četru neveiksmju sēriju.

Abas vienības savā starpā divreiz tikās arī oktobrī Latvijā, kad pie diviem panākumiem tika Red Bull.

Iepriekšējā nedēļā rīdzinieki pa divām reizēm zaudēja savas divīzijas pastarītei Sanktpēterburgas Serebrjanije ļvi un vicelīderei Karlovi Vari Energie no Čehijas.

Pēc mačiem ar Red Bull komandu rīdzinieki atgriezīsies Latvijā, lai divreiz spēkotos ar Sanktpēterburgas Dinamo.

Ar 44 spēlēs izcīnītiem 55 punktiem Rīga Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā atkāpusies uz astoto vietu desmit komandu konkurencē, sev priekšā palaižot tieši Red Bull komandu, kas tikusi pie 58 punktiem.