13.11.2013. 21:27

Pirmās trešdaļas 15. minūtē rezultātu atklāja Aleksandrs Zemčalovs, bet otrajā periodā Maksims Maļcevs un Zemčalovs panāca jau 3:0 viesu labā.

Trešā perioda 8. minūtē Sergejs Lapins ceturto reizi raidīja ripu «rīdzinieku» vārtos, kuros pirms trešdaļas Nilu Grīnfogelu nomainīja Salvis Balandins, bet 13. minūtē Šahins Džafarovs guva piektos vārtus «Serebrjanije ļvi» labā.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā HK «Rīga» ar 47 punktiem 23 spēlēs saglabā piekto vietu.

Ceturtdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet svētdien un pirmdien «rīdzinieki» uzņems citu Sanktpēterburgas komandu SKA-149.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230