02.03.2015. 21:45

, LSM.LV - Sports

Laukuma saimnieki otrajā spēlē palika bez vārtu guvuma, turklāt noraidījumu līdz spēles beigām pēdējās divās trešdaļās nopelnīja uzbrucējs Linards Mazurs-Mago un aizsargs Ralfs Grīnbergs.

Līdzīgi kā dienu iepriekš zaudētajā pirmajā spēlē HK "Rīga" ātri ielaida divus vārtus pirmajā trešdaļā un pārtraukumā devās ar divu vārtu deficītu. Otrajā trešdaļā viesi guva trešos vārtus un Nilu Grīnfogelu HK "Rīga" vārtos aizstāja Egils Mitens, taču viena ripa līdz pēdējam pārtraukumam nonāca arī viņa sargātajā cietoksnī.

Spēlējot piecatā pret trim, "Almaz" pēdējā trešdaļā realizēja skaitlisko vairākumu un panāca 5:0.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā uzvarētājus sērijā noteiks līdz vienas komandas trim uzvarām. Pēc divām mājas spēlēm HK "Rīga" nākamo cīņu aizvadīs ceturtdien izbraukumā Čerepovecā, kur rīdzinieku uzvaras gadījumā sērija vēl turpināsies.

Komandu pārus izslēgšanas turnīrā noteica pēc ieņemtās vietas konferencē - "Almaz" un HK "Rīga" ierindojās attiecīgi 8. un 9.vietā Rietumos.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029