11.11.2014. 21:44

, LSM.LV - Sports

Pirmajā trešdaļā Ralfs Grīnbergs un Rodrigo Ābols, divreiz realizējot skaitlisko vairākumu, nodrošināja laukuma saimniekiem 2:0 pārsvaru un, lai gan viesi pēc pārtraukuma vienus vārtus atguva, Jeļisejevs un Ričards Kondrats līdz otrās trešdaļas vidum panāca 4:1. Līdz perioda beigām komandas vēl apmainījās vārtu guvumiem, un mājiniekiem otro reizi rezultatīvs bija Jeļisejevs.

Savukārt pēdējā perioda sākumā Sanktpēterburgas komanda pietuvojās līdz divu vārtu deficītam, turpretim HK "Rīga" ar Kirila Galohas un Aleksandra Vicocka gūtajiem vārtiem panāca pārliecinošu 7:3. Vēl vienus vārtus nepilnas sešas minūtes pirms spēles beigām guva Haralds Neimanis, taču ar vārtu guvumu atbildēja arī viesi.

Abas komandas trešdien tiksies vēlreiz.

Ziemeļrietumu divīzijas turnīra tabulā HK "Rīga" ar 23 spēlēs gūtiem 30 punktiem pakāpās uz 8.vietu 10 komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.