17.11.2014. 19:39

, LSM.LV - Sports

Sekundi pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus iemeta Rodrigo Ābols, kam tas bija otrais precīzais metiens spēlē.

Rezultātu pirmās trešdaļas vidū atklāja Ābols, realizējot skaitlisko vairākumu. Savukārt Ričards Kondrāts divas sekundes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu 2:2, kad HK "Rīga" vārtsargu Nilu Grīnfogelu bija aizstājis sestais laukuma spēlētājs.

Izlīdzinājumu mājinieki panāca otrā perioda 8. minūtē, kad precīzs bija Aleksandrs Karakuļko, bet vadībā "Junostj" izvirzījās divarpus minūtes pirms trešā perioda beigu svilpes ar Dmitrija Želnerovska metienu.

Jau vēstīts, ka abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē dienu iepriekš HK "Rīga" hokejisti bija pārāki ar 1:0 un trešo reizi sezonā guva uzvaru, neielaižot nevienus vārtus.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" ar 26 spēlēs gūtiem 35 punktiem ir astotie 10 komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]