01.07.2015. 17:45

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Treniņnometnē Gulbenē līdz 10. jūlijam HK "Rīga" galvenā trenera Ronalda Ozoliņa rīcībā ir 39 jaunie hokejisti. Viņu vidū ir arī jūnijā Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā izvēlētie HK "Rīga" spēlētāji Mārtiņš Dzierkals un Kārlis Čukste, kuri gatavojas pirms došanās uz Ziemeļameriku.

HK "Rīga" sastāvā jaunajā MHL sezonā būs visai ievērojamas izmaiņas, jo komandas pamatkodolu veidos 1996., 1997. un 1998. gadā dzimušie hokejisti, bet no treniņnometnes 39 dalībniekiem MHL spēļu pieredze ir tikai 10 spēlētājiem, neskaitot Čuksti un Dzierkalu. Treniņnometnē Gulbenē spēlētājiem tiks ielikti fiziskās sagatavotības pamati sezonai.

Pēc 10. jūlija HK "Rīga" turpinās trenēties ierastajā mājvietā "Inbox.lv" ledus hallē Piņķos, kur sāksies arī ledus treniņi. Augusta sākumā HK "Rīga" piedalīsies tradicionālajā pārbaudes turnīrā Čerepovecā, bet pēc tam atkal turpinās trenēties Piņķos. Augusta beigās HK "Rīga" Krievijas pilsētā Jekaterinburgā piedalīsies tradicionālajā jauniešu Pasaules kausa turnīrā. Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties