28.12.2014. 15:24

, LSM.LV - Sports

Uzvaru laukuma saimnieki nodrošināja ar diviem bezatbildes vārtiem pēdējā trešdaļā. Frenks Razgals nepilnas trīsarpus minūtes pirms spēles beigām panāca 4:3, bet Deivids Sarkanis priekšpēdējā sekundē iemeta ripu tukšos viesu vārtos.

Pirmajā trešdaļā laukuma saimnieki nonāca iedzinējos ar 0:2, taču vēl līdz pārtraukumam Linards Mazurs-Mago rezultāta starpību samazināja. Otrā perioda sākumā Mārtiņš Dzierkals panāca neizšķirtu, tomēr "Almaz" atkal ieguva vienu vārtu pārsvaru (3:2). Neizšķirtu perioda vidū skaitliskā vairākuma izspēlē atjaunoja Ričards Kondrāts.

HK "Rīga" izlika bez sava rezultativitātes līdera Rodrigo Ābola, kurš devās izbraukumā Rīgas "Dinamo" sastāvā. Jau vēstīts, ka abu komandu iepriekšējā spēlē sestdien "Almaz" uzvarēja ar 3:1.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 38 spēlēs ir 53 punkti, kas Rīgas "Dinamo" jauniešu komandai turnīra tabulā ļauj ieņemt 7.vietu. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās astoņas no divīzijas 10 komandām.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]