27.02.2015. 10:00

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Par HK "Rīga" lielāko problēmu Opuļskis uzskata spēles taktikas ievērošanu un izpildīšanu. Nepietiekams uzbrucēju darbs rada pārāk lielu slodzi aizsargiem, kas savukārt ietekmē visu komandas sniegumu, paskaidroja Opuļskis. Viņš atzina, ka regulārajā sezonā HK "Rīga" spēle bija kā pa viļņiem.

Jau nedēļu HK "Rīga" vadība lauza galvu par sastāvu, un smagākais jautājums ir, kā salikt uzbrucēju trijniekus. Komandā līderi arī tie, kas "nes klavieres" jeb dara melno darbu, jo bez viņiem Nikolajs Jeļisejevs nebūti kļuvis par pēdējos piecos gados komandas labāko vārtu guvēju, uzsvēra Opuļskis. Viņš atgādināja, ka šī vecuma puišiem nemitīgi sevi jāpierāda, lai tiktu spēlēt augstākā līmenī.

HK "Rīga" pirmās divas spēles Rietumu konferences astotdaļfinālā aizvadīs "Arēnā Rīga", taču par iespēju izslēgšanas turnīru sākt mājās komandas vadībai nav tikai pozitīvs viedokli, jo, iespējams, labāks risinājums būtu starts izbraukumā.

Opuļskis paļaujas, ka spēlēs svētdien un pirmdien "Arēnā Rīga" būs atbalstītāji tribīnēs, jo tas komandai dod lielu motivāciju un atvieglo mērķu sasniegšanu. Abas spēles tiešraidē būs redzamas LTV7. Iekļūšanai nākamajā kārtā sērijā jāgūst trīs uzvaras.Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties