18.11.2013. 19:03

Pirmās trešdaļas 16. minūtē mača rezultātu atklāja mājinieku uzbrucējs Edgars Kurmis, bet otrā perioda 4. minūtē Andris Siksnis dubultoja HK «Rīga» pārsvaru. Nepilnas četras minūtes līdz trešdaļas beigām viesi ieguva tiesības izpildīt soda metienu, taču Leonīdam Avtomovam pārspēt Salvi Balandīnu neizdevās.

Trešā perioda 4. minūtē Nikolajs Jeļisejevs vairākumā panāca jau 3:0 laukuma saimnieku labā, bet 8. minūtē «rīdzinieki» vēlreiz izmantoja skaitlisko, kad izcēlās Krišs Lipsbergs. Tomēr 15. minūtē ripa kuriozā veidā nonāca arī mājinieku vārtos, izceļoties Jegoram Ščolokovam, bet nepilnas divas minūtes līdz mača beigām otros vārtus SKA-1946 labā guva Jegors Maļeņkihs.

Atgādinām, ka svētdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē HK «Rīga» komanda svinēja uzvaru ar 3:2.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā «rīdzinieki» ar 56 punktiem 26 spēlēs pakāpās uz ceturto vietu.

Nākamo maču HK «Rīga» aizvadīs sestdien, 23. novembrī, kad izbraukumā spēkosies ar Maskavas «Spartak» jaunajiem hokejistiem.