16.09.2014. 14:44

, LSM.LV - Sports

Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Rodrigo Ābols un Frenks Razgals, bet pa reizei izcēlās Kirils Galoha, Artūrs Ševčenko un Rūdolfs Maslovskis. HK "Rīga" pirmajā trešdaļā ieguva 3:0 pārsvaru, kas otrajā periodā saruka līdz minimumam, taču līdz pēdējam pārtraukumam viesi jau panāca izšķirošu 6:2.

Izbraukumu HK "Rīga" turpinās ar nākamo spēli piektdien Habarovskā pret "Amurskije Tigri".

MHL regulārajā čempionātā komandas ir sadalītas Austrumu un Rietumu konferencēs. HK "Rīga" Rietumu konferencē aizvadīs pa četrām spēlēm ar deviņām savas divīzijas vienībām un pa divām spēlēm ar konferences otras divīzijas 10 komandām. Rietumu konferencē ir iekļautas arī Krievijas Tālo Austrumu Južnosahaļinskas un Habarovskas komandas.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230