27.08.2014. 20:18

, LSM.LV - Sports

Grupā uzvarēja viena no spēcīgākajām ASV junioru hokeja līgas (USHL) komandām Sjūsitijas "Muskateers", taču trešdien tā ar 3:4 piekāpās "MHK Spartak", kam ar to pietika, lai iegūtu otro vietu grupā un izcīnītu pēdējo ceļazīmi uz pusfinālu. Gan "MHK Spartak", gan HK "Rīga" grupu kārtu pabeidza ar sešiem punktiem, taču augstāk ierindojās Krievijas komanda savstarpējā spēlē gūtas uzvaras dēļ.

Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda turnīrā turpinās cīņu par 5.vietu.

Spēlē pret "Red Bull" divus vārtus uzvarētājiem guva Gatis Sprukts. Pirmās trešdaļas pēdējā minūtē viņš panāca izlīdzinājumu 1:1, bet sešas minūtes pēc pārtraukuma izvirzīja Latvijas komandu vadībā. Lai gan austrieši trešdaļas vidū panāca neizšķirtu, nedaudz vairāk kā minūti pirms otrā perioda beigām uzvaras vārtus guva Rūdolfs Maslovskis.

Turnīru HK "Rīga" sāka ar uzvaru 4:3 pēcspēles metienos pār Zviedrijas vienību Malmes "Redhawks, otrajā cīņā ar 1:6 zaudēja Sjūsitijas "Muskateers", bet trešajā cīņā pēcspēles metienos ar 2:3 piekāpās MHL čempioniem Maskavas "MHK Spartak". Iekļūšanai pusfinālā HK "Rīga" bija jācer uz Sjūsitijas "Muskateers" uzvaru pār "MHK Spartak".

Otrā grupā spēlē mājinieki Ufas "Tolpar”, Kanādas komanda Keipbretonas "Screaming Eagles”, Homutovas "Pirati” no Čehijas, Baltkrievijas klubs "Dinamo-Šiņņik” un Espo "Blues” no Somijas. Pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām spēlēs pusfinālā.

Pērn HK "Rīga" Pasaules kausa izcīņā ieguva 5.vietu. Turnīra pirmajā norises gadā HK "Rīga" nedaudz pietrūka  iekļūšanai finālā, savukārt otrajā gadā rīdzinieki ieņēma 4.vietu grupā un nekvalificējās pusfinālam.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]