13.03.2014. 17:26

, LSM.LV - Sports

Rezultātu otrajā trešdaļā atklāja HK "Rīga" pēc Nikolaja Jeļisejeva vetiena, taču perioda turpinājumā četrus vārtus guva laukuma saimnieki, pirms Rūdolfs Maslovskis divas minūtes pirms pārtraukuma rezultāta starpību samazināja līdz 2:4. Taču pēdējā trešdaļā Maskavas CSKA jauniešu komandas spēlētāji iemeta vēl trīs vārtus.

Konferences ceturtdaļfināls piektdien turpināsies ar otro spēli Maskavā, bet sērijas turpinājums būs Piņķos, kur komandas tiksies pirmdien, kā arī otrdien, ja uzvarētājs sērijā vēl nebūs noteikts. Ja sērijā vajadzēs piekto spēli, tā notiks 21.martā Maskavā.

Jau vēstīts, ka izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā HK "Rīga" sērijā ar 3:2 uzvarēja Austrijas klubu Zalcburgas "Red Bull".

MHL izslēgšanas turnīra otrās kārtas spēle:

"Krasnaja Armija" - HK "Rīga" 7:2 (0:0, 4:2, 3:0)

Vārtus guva: Artjoms Prohorovs 2, Semjons Krašeņņikovs, Pavels Podlubošnovs, Ivans Kaštanovs, Igors Fefelovs, Aleksandrs Timirevs - Nikolajs Jeļisejevs, Rūdolfs Maslovskis

Vārtsargi: Vladimirs Kramarjs - Rihards Cimermanis