09.09.2013. 20:14
Krievijas Jaunatnes hokeja līgas spēlē šodien zaudējumu piedzīvoja HK "Rīga", kas izbraukumā ar 0:4 piekāpās HC MVD.

Lai gan pirmo metienu pa vārtiem izdarīja tieši rīdzinieki (Rodrigo Ābols), rezultātu atklāja mājinieki – starp Salvja Balandina kājsargiem ripu raidīja Romāns Nikolajevs. Pirmajā periodā divas lieliskas iespējas, tostarp izgājiens vienatnē pret vārtiem, bija uzbrucējam Nikolajam Jeļisejevam, tomēr vārti netika gūti.

Otrā perioda sākumā pa vārtu stabiņu trāpīja Kārlis Ozoliņš, tomēr tuvāk vārtu guvumam tikt neizdevās. Tā vietā otrajā trešdaļā mājinieki iemeta trīs ripas viesu vārtos, panākot jau nepieklājīgo 4:0.

Lai gan trešajā periodā rīdzinieku centieni gūt vismaz vienus vārtus neapstājās, tomēr Ivans Bočarovs MVD vārtos palika nepārspēts, un mājinieki triumfēja ar 4:0.

Nākamais mačs HK "Rīga" paredzēts 11.septembrī, kad Latvijas komanda viesosies pie "Amurskie Tigry".

HK "Rīga" – HC MVD 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)

Vārti: 14:07 Nikolajevs (Jefremovs, Iļjins) 0:1, 35:00 Djačenko (Pilipenko) 0:2, 35:55 Markovins (Kuzņecovs) 0:3, 38:03 Pilipenko 0:4.Vārtsargi: Salvis Balandins – Ivans Bočarovs.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048