27.11.2014. 22:46
HK «Mogo» ceturtdien Latvijas hokeja virslīgas spēlē savā laukumā «Inbox.lv» ledus hallē, Piņķos, ar 6:2 uzvarēja HK «Kurbads» hokejistus.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Aleksandrs Kerčs juniors, bet pa reizei precīzi bija Vladimirs Mamonovs, Miks Lipsbergs, Jānis Brakšs un Livars Lāns. Latvijas vicečempionu labā vārtus guva Renārs Undelis un Pauls Zvirbulis, bet divas rezultatīvas piespēles izdarīja Aleksandrs Macijevskis.

HK «Mogo» spēles sākumā nonāca iedzinējos, bet līdz pirmajam pārtraukumam panāca izlīdzinājumu. Arī otrās trešdaļas sākumā HK «Kurbads» izvirzījās vadībā, taču pēc tam «Mogo» guva trīs vārtus pēc kārtas. Vēl divas ripas mājinieki guva trešajā periodā, izcīnot devīto uzvaru 13 spēlēs.

Abām komandām šī bija trešā savstarpējā spēle sezonā, un HK «Mogo» uzvarēja pirmo reizi.

Latvijas čempionāta līderi ir HK «Liepāja» un HK «Kurabds», kam ir pa 31 punktam, taču liepājnieki ir aizvadījuši vienu spēli mazāk. HK «Mogo» ar 27 punktiem pakāpās uz trešo vietu.