04.09.2014. 10:56
Trešdien, 3.septembrī, Rīgā HK «Mogo» (Hokeja klubs «Mogo») pārstāvji iepazīstināja sabiedrību ar komandas mērķiem, treneru kolektīvu un spēlētāju sastāvu, TVNET informēja klubs.

HK «Mogo» tika izveidots 2014.gada vasarā, lai piedalītos Latvijas čempionāta Virslīgā un jau pirmajā sezonā cīnītos par visaugstākajām vietām. HK «Mogo» izveidošanas iniciators un prezidents ir Māris Martinsons, «Moduls Rīga» valdes priekšsēdētājs, Latvijas Hokeja federācijas valdes loceklis kopš 2010.gada, hokeja kluba «Profs Rīga» dibinātājs, hokeja skolas «Rīga» padomes loceklis un atbalstītājs.

Komandas spēlējošais vecākais treneris ir Oļegs Sorokins, Latvijas izlases aizsargs septiņos Pasaules čempionātos un 2002.gada Soltleiksitijas Olimpiskajās spēlēs. Komandas spēlējošais menedžeris ir Elviss Želubovskis, pārstāvējis Latviju vairākos U18 un junioru Pasaules čempionātos. HK «Mogo» spēlētāju kodolu veidos vārtsargs Renārs Kazanovs, aizsargi Dmitrijs Šancovojs, Sergejs Teluškins, uzbrucēji Valērijs Fiļimonovs, Ronalds Cinks, Sergejs Durdins. HK Mogo kopā ar vēl sešiem klubiem - HS Rīga/Prizma, HK Kurbads, HK Liepāja, HASC Jūrmala, HK Zemgale/LLU un Ogre/Sāga 97 piedalīsies Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā.

 Māris Martinsons: «Vairāk vai mazāk ar hokeju esmu bijis saistīts praktiski visu savu mūžu. Dibinot Hokeja klubu «Profs Rīga» un atbalstot hokeja skolu «Rīga», lielākā uzmanība bija pievērsta bērniem un jauniešiem. Radījām vidi, kur augt un veidoties jaunajiem talantiem. HK «Mogo» ir nākamais solis, tā būs vieta, kur spēlēs pieauguši vīri un cīnīsies par Latvijas čempiona titulu. Ceru, ka šo mērķi mēs arī sasniegsim – tas ļautu mūsu komandai pārstāvēt Latviju un cīnīties IIHF Kontinentālajā kausā.»

 HK «Mogo» galvenie atbalstītāji ir ģenerālsponsors AS «Mogo» un SIA «Moduls Rīga». Jēkabs Endziņš, AS «Mogo» valdes priekšsēdētājs: «Ar hokeju mūsu uzņēmums ir saistīts jau vairākus gadus. Pagājušajā sezonā atbalstījām komandu NAHL un Entuziastu hokeja līgu.  Šovasar, saņemot piedāvājumu kļūt par HK Mogo ģenerālsponsoru, sapratām, ka ir piemērots brīdis spert nākamo soli. Šobrīd svarīgākais ir ielikt labus pamatus ilgtermiņa projektam un parādīt labu sniegumu uz ledus. Komandas sastāvs ir labs, un ceru, ka HK «Mogo» spēlēs skaistu hokeju, cīnīsies par čempiona titulu un līdz ar to tribīnēs pulcēs daudz hokeja fanu.»

 Priecīgs par jaunu klubu Latvijas hokejā ir arī Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans: «Šogad Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā startēs septiņas komandas, no kurām trīs ir pavisam jaunas. Viena no tām ir HK «Mogo». Man ir liels gandarījums, ka ne tikai reģionos, bet arī Rīgā tiek veidots spēcīgs klubs ar lielām ambīcijām. Komandā ir piesaistīti spēlētāji, kuri Latvijas izlases sastāvā piedalījušies U18, U20, pieaugušo čempionātos un pat olimpiskajās spēlēs. Kā Virslīgas debitantei novēlu  HK «Mogo» iemantot savu fanu uzticību un cīnīties par augstām vietām čempionātā.»

 R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties