27.10.2016. 08:57
Trešdien, 26.oktobrī, HK Mogo Latvijas kausa spēlē ar 2:5 izbraukumā zaudēja HK Liepāja Juniors hokejistiem. Vārtus Mogo labā guva Rūdolfs Prūsis un Jānis Ozoliņš, TVNET informēja klubs.

Mogo hokejistiem pirmajiem izdevās izvirzīties vadībā - liepājnieku vārtsargu Maksimu Čmutovu pārspēja Rūdolfs Prūsis. Tomēr līdz pat otrā perioda vidum vārtus guva tikai mājnieki.

Mogo vārtsargu Henriju Anču divas reizes pārspēja Marks Kaļeiņikovs, un pa reizei Toms Tiļļa un Romāns Nekļudovs. Trešdaļas izskaņā Jānim Ozoliņam izdevās Mogo labā gūt otros vārtus un samazināt rezultāta starpību. Trešajā periodā Marks Kaļeiņikovs guva savus trešos vārtus un HK Liepāja Juniors izcīnīja uzvaru 5:2.

Tikmēr citos ceturtdaļfināla mačos «Kurbads» ar 8:2 uzveica Daugavpils vienību, bet «Zamgale/LLU» ar 2:1 apspēlēja HS «Rīga».