01.04.2015. 23:07

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Trešajā finālspēlē jau pēc nepilnām astoņarpus minūtēm Pauls Zvirbulis un Toms Bluks bija panākuši 2:0 ''Kurbada'' labā, un šāds rezultāts turējās līdz otrā perioda izskaņai, kad tā pēdējās 15 sekundēs Edgars Kurmis un Vladimirs Mamonovs ''Mogo'' panāca izlīdzinājumu.

Edgars Adamovičs trešajā periodā atkal izvirzīja priekšā ''Kurbadu'', taču Miks Lipsbergs atjaunoja neizšķirtu 3:3. Pēc Ronalda Cinka piespēles Lipsbergs guva ''Mogo'' uzvaras vārtus, kad pagarinājumā bija spēlēta minūte un 57 sekundes.

"Kurbads" pirmajā spēlē svētdien uzvarēja ar 5:2, bet pirmdien panākumu ar 5:2 guva ''Mogo''. Sērijas nākamā - ceturtā spēle ceturtdien arī notiks "Kurbada" laukumā Vidzemes ledus hallē.

Pusfinālā HK "Kurbads", kas regulāro sezonu noslēdza otrajā vietā, ar 3:1 sērijā uzvarēja HK "Liepāja", bet pamatturnīra labākā komanda HK "Mogo" ar 3:1 pārspēja Jelgavas "Zemgale/LLU".

Pērn HK "Kurbads" arī spēlēja finālā, taču atzina HS "Rīga/Prizma" pārākumu, kas šosezon čempionu pilnvaras nolika jau ceturtdaļfinālā.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties