16.01.2016. 15:07

, LSM.LV - Sports

Divus vārtus uzvarētājiem guva Edgars Lipsbergs, savukārt mājiniekiem ar vienīgo precīzo metienu trešajā periodā izcēlās Egils Kalns, kad HK "Mogo" bija panākuši jau septiņu vārtu pārsvaru.

Viesi pārliecinošu 4:0 vadību nodrošināja jau pirmajā trešdaļā, bet pēc otrā perioda liepājniekiem bija sešu vārtu deficīts.

Tabulā HK "Liepāja" ir līderi ar 20 spēlēs iekrātiem 45 punktiem, bet pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem HK "Mogo" saruka līdz diviem punktiem. HK "Kurbads" ir trešie ar 38 punktiem un spēli rezervē.

Regulārajā sezonā septiņas komandas izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Divas labākās regulārā čempionāta komandas uzreiz tiks pusfinālā.