22.09.2014. 15:35
Zaudējumu Latvijas virslīgas čempionātā svētdien Liepājas ledus hallē piedzīvoja HK «Kurbads» komanda, kas ar 3:4 piekāpās HK «Liepāja» hokejistiem.

HK «Kurbads» pēc otrās trešdaļas atradās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, taču uzvaru nosargāt neizdevās. Vētraini skatītāju atbalstīti HK «Liepāja» guva trīs bezatbildes vārtus trešajā periodā, liedzot viesiem aizvest mājās kaut punktu.

Liepājnieki jau no pašām pirmajām spēles minūtēm devās vētrainos uzbrukumos «Kurbads» vārtiem, tomēr aizsardzība un vārtsargs bija uzdevumu augstumos un sākuma spiediens tika veiksmīgi izturēts. Kā pirmie spēles rezultātu atklāj ogrēnieši, kad vairākumā Toma Hartmaņa piespēli no aizvārtes vārtu guvumā pārvērš Jānis Straupe. HK «Liepāja» gan spēj ātri atbildēt, viena vīra pārsvaru izmanto Klāvs Plānics, negaidīti izslidojot vārtu priekšā un raidot ripu tālajā vārtu stūrī. Pēc pirmā perioda 1:1.

Otrajā trešdaļā «Kurbads» spēlē aktīvāk un spēle tiek izlīdzināta – asi momenti rodas pie abu komandu vārtiem. Tomēr perioda likteni izšķir vairākums – «Kurbads» pirmā maiņa spēj realizēt divus, turklāt vienu izspēlējot pēc labāko hokeja grāmatu parauga, Renāram Undelim ripu raidot jau gandrīz tukšos vārtos. Bet «Kurbads» trešos vārtus gūst Renārs Valters, pielabojot Rodrigo Laviņa metienu no zilās līnijas.

Ogres vienībai bija vēl vairākas labas iespējas palielināt rezultāta starpību, taču savas iespējas nerealizē arī HK «Liepāja», kura nespēj pārspēt Uldi Čalpu.

Noslēdzošo periodu «Kurbads» iesāk pavirši, pašā sākumā nopelnot noraidījumu, kuru liepājnieki spēj realizēt, kad ar metienu no zonas stūra Čalpu pārsteidz Mārtiņš Gipters. Mājinieki turpina spiest un uzbrukt «Kurbads» vārtiem, izmantojot savu ātruma pārsvaru. Rezultātu izlīdzina Artis Aniņš, kurš ar laimīgu uzmetienu no zilās līnijas gūst vārtus.

Pie neizšķirta rezultāta arī «Kurbads» aktivizējas un cenšas iegūt pārsvaru, tomēr saņem vēl vienu sāpīgu vārtu zaudējumu – nesaprašanos vidējā zonā izmanto Klāvs Plānics, kurš izraujas vienatnē pret vārtiem un raida ripu tuvajā augšējā stūrī. Ogres komanda cenšas glābt spēli, pēdējās sekundes aizvadot sešatā, tomēr fortūna nav «Kurbads» pusē, kad atlēkusī ripa paslīd pāris centimetru no Renāra Undeļa nūjas lāpstiņas. Ar sen neredzētu skatītāju atbalstu liepājnieki uzvar ar 4:3.

HK «Kurbads» rindās ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Renārs Valters, bet mājiniekiem divus vārtus guva Klāvs Plānics.

Nākamo spēli HK «Kurbads» aizvadīs 1. oktobrī Ogrē pl. 13 pret HK «Zemgale/LLU», bet HK «Liepāja» trešdien «Inbox.lv» ledus hallē spēkiem mērosies ar HK «Mogo».

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA