03.04.2015. 17:53

, LSM.LV - Sports

Tikai minūti un piecas sekundes pirms pamatlaika beigām Ralfs Grīnbergs pirmo reizi izvirzīja liepājniekus vadībā, bet pirms tam mājinieki bija vadībā ar 2:0 un 3:1.

Desmitajā minūtē rezultātu atklāja Artūrs Āboliņš, bet otrā perioda piektajā minūtē izcēlās Vitālijs Gončaruks. Māris Diļevka vienus vārtus atguva, taču Māris Miezis atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem, ko vēlreiz samazināja Sergejs Daņilovs.

Trešajā periodā Mārtiņš Gipters panāca izlīdzinājumu, bet spēles izskaņā sekoja Grīnberga gūtie uzvaras vārti.

Liepājnieki uzvarēja abās pirmajās sērijas spēlēs savā laukumā ar 6:1 un 7:3, bet ceturtdien Jelgavā ar 6:5 pārāki bija HK ''Zemgale''/LLU hokejisti.

Sestdien turpināsies čempionāta finālsērija līdz četrām uzvarām, kurā rezultāts ir neizšķirts 2:2. Tukuma ledus hallē HK ''Mogo'' būs laukuma saimnieki spēlē pret HK ''Kurbads''.

Latvijas hokeja čempionāta spēle par 3. vietu:

*HK ''Zemgale''/LLU - HK ''Liepāja'' 3:4 (1:0, 2:2, 0:2)

Vārtus guva: Artūrs Āboliņš, Vitālijs Gončaruks, Māris Miezis - Māris Diļevka, Sergejs Daņilovs, Mārtiņš Gipters, Ralfs Grīnbergs

Vārtsargi: Toms Konrāds - Rihards Cimermanis