08.01.2015. 09:42
Trešdienas vakarā ar spēli pret «Ogre/Sāga97» komandu Vidzemes ledus hallē hokeja klubam «Kurbads» atsākās Latvijas hokeja čempionāts Virslīgā. Samocītā un pārdzīvojumiem bagātā spēlē izdevās izcīnīt turnīra tabulā svarīgos trīs punktus, TVNET informēja HK «Kurbads».

• HK «Kurbads» pārliecinoši apspēlē «Rīga/Prizma» 2014. g. 21. decembris

Labu sniegumu demonstrēja «Kurbads» uzbrucēju trijnieks Zembergs-Zeltiņš-Bērziņš, kurš katrs izcēlās ar 2 rezultativitātes punktiem, tikpat lielu ražu ievāca arī komandas līderi Aleksandrs Macijevskis un Renārs Undelis.

Pašā spēles sākumā «Kurbads» pārņēma spēles grožus, pārliecinoši dzīvojoties pa pretinieku zonu, tomēr rezultāts uz tablo netika atklāts līdz pat 13. minūtei, kad Emīls Potāpovs izmantoja nesaprašanos un mazākumā izrāvās viens pret «Kurbads» vārtsargu Uldi Čalpu un guva vārtus. Ātri gan rezultātu izlīdzina Edgars Brancis, kurš izmanto lielisku piespēli un ievieš spēlē līdzsvaru.

Otrais periods «Kurbads» klubam iesākas ar aukstu dušu vārtu priekšā netiek pieskatīts Vladislavs Adeļsons, atkal izvirzot vadībā «Ogre/Sāga97». Turpinājumā pērnā gada vicečempioni metas atspēlēties. Vispirms Mārcis Zembergs pēc reida pretinieku zonā panāk 2:2, bet pēc mirkļa Jānis Bērziņš jau izvirza «Kurbads» vadībā. Pēc pāris minūtēm rezultāta starpība tiek palielināta, kad pēc skatāmas izspēles Ēriks Bisenieks raida ripu vārtos. Jaunākie ogrēnieši gan nepadodas un ar metienu no zonas vidus neilgi pirms trešdaļas beigām panāk intrigu sološo 4:3 rezultātu.

Trešais periods iesākas ar vārtu birumu – vispirms Renārs Undelis izrāvienā pret vārtsargu gūst vārtus. Pēc brīža Emīls Potāpovs atspēlē vienu ripu. Aleksandrs Macijevskis ar to nav mierā un nodemonstrē savas snaipera dotības, raidot sesto ripu «Ogre/Sāga97» komandas vārtos. Divu vārtu starpība «Kurbadam» atļauj paviršības un par vienu no tādām komanda tiek sodīta – piecas minūtes pirms spēles beigām Juliāns Misjus atgriež intrigu, kas vēl vairāk palielinās 2 minūtes pirms mača noslēguma sirēnas «Kurbads» tiek atstāts mazākumā. Nervus kutinoši momenti, kuru kulminācija ir nozīmētais soda metiens uz kurbadiešu vārtiem. Atbildīgais uzdevums tiek uzticēts Eduardam Hugo Jansonam. Viņš tomēr savu izdevību neizmanto, raidot ripu garām vārtiem. Laimīga uzvara «Kurbadam»!

Hokeja klubam «Kurbads» sestais panākums pēc kārtas un atgriešanas turnīra tabulas virsotnē.

Hokeja svētki turpināsies sestdien, kad divu līdervienību trillerī tiks aizvadīts mačs ar labu sniegumu demonstrējošo «Mogo» komandu.