13.11.2014. 11:21
Trešdien vakarā HK «Kurbads» pirmoreiz viesojās Majoru ledus hallē, kur aizvadīja Latvijas hokeja čempionāta spēli ar Jūrmalas «HASC» vienību. Lai arī spēles pirmajā periodā par rezultatīvu maču nekas neliecināja, viesu komanda no Ogres spēja izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 10:2. Aleksandrs Macijevskis izcēlās ar 6 rezultativitātes punktiem.

Sākot ar pirmo iemetienu, spēle noritēja diezgan pasīvi no abu komandu puses ar retiem vārtu apdraudējuma mēģinājumiem. Izskatījās, ka «Kurbads» gaida, ka pretinieki paši kļūdīsies un atdos ripu, tomēr «HASC» spēlēja gana organizēti aizsardzībā un labprāt devās uzbrukumu reidos. Spēles rezultātu gan atklāja «Kurbads» – Toma Hartmaņa piespēli no aizvārtes vārtu guvumā pārvērta Jānis Straupe. Ejot pirmajā pārtraukumā, rezultāts 1:0 viesu labā.

Otrais periods no viesu puses tiek iesākts pavirši – labā pretuzbrukumā aizskrien Ivans Boiko, kurš spēj panākt izlīdzinājumu un reizē dod signālu «Kurbadam», ka jāsāk spēlēt. Tā arī notiek – Jurijs Kļujevskis pēc minūtes atgūst pārsvaru, ar metienu no neērtās puses pārspējot Maksimu Fursu. «Kurbads» aizvien vairāk sāk kontrolēt spēles gaitu. Aleksandrs Macijevskis nav apmierināts ar rezultātu un uzņemas iniciatīvu - vispirms izrādoties veiklākais vārtu priekšā, bet pēc mirkļa ar zibenīgu raidījumu vārtu devītniekā panāk trīs ripu pārsvaru. Emīls Potāpovs gūst savus pirmos vārtus sezonā, būdams pirmais pie atlēkušās ripas. Ar lielisku metienu gan Edgars Lipsbergs samazina rezultāta starpību uz trešo periodu – 5:2 «Kurbads» priekšā.

Jūrmalnieki noslēdzošo trešdaļu iesāk ar vārtsargu maiņu – vārtu drošība tiek uzticēta Guntaram Reisam. Tas neattaisnojas, jo pirmajās 7 minūtēs «Kurbads» gūst 4 bezatbildes vārtus. Precīzi ir Toms Hartmanis, brāļi Straupes un Emīls Potāpovs. Spēles liktenis ir izšķirts. Pāris minūtes pirms beigām «Hattrick» gūst Emīls Potāpovs, pieliekot punktu spēlei – 10:2.

Spēlē ar 6 punktiem izcēlās Aleksandrs Macijevskis, bet 4 punkti vienam viņa maiņas partnerim Emīlam Potāpovam un 3 punkti Dāvim Straupem.

HK «Kurbads» ar 25 punktiem desmit spēlēs joprojām ieņem dalītu pirmo vietu turnīra tabulā.