10.12.2015. 10:54
Trešdienas vakarā pēc nedēļas pārtraukuma Tukumā atkārtoti tikās hokeja klubs «Kurbads» un HS Rīga99/HK Tukums komandas, arī šoreiz izpalika intriga par spēles uzvarētāju viesiem izcīnot pārliecinošu panākumu ar 9:1.

Šoreiz ogrēniešiem neizdevās rezultātu atklāt jau spēles sākumā, jo mājinieki spēlēja droši aizsardzībāun nelaida vārtu tuvumā. Tomēr nepārtrauktais spiediens uz vārtiem nes augļus, kad Viktors Jasjonis piespēlēDāvim Straupem, kurš, neapturot ripu, raida to tuvajāvārtu stūrī.  Perioda vidusdaļārezultātu dubulto Edgars Adamovičs.

Otrajātrešdaļājaunajiem Tukuma hokejistiem ir lieliska iespēja samazināt rezultāta starpību, kad uz noraidīto soliņa atrodas divi HK «Kurbads» spēlētāji, tomēr «HS Rīga99» šādu dāvanu izmantot nespēj,īsti pat neapdraudot vārtus. Neilgi pēc tam HK «Kurbads» pierāda savu pārākumu – vispirms Toms Zeltiņš nodemonstrēindividuālo meistarību, apspēlēaizsargu un raida ripu starp vārtsarga kājsargiem. Bet pēc mirkļa tiek izmantots vairākums, Jānis Straupe saņem piespēli vārtu priekšāun piespēlēto Tomam Hartmanim, kurš savu iespēju garām nelaiž.

Pēdējās spēles divdesmit minūtēs Aleksandrs Kerčs noformēsev «Hat-Trick», pirmos vārtus gūstot no lieliskas Rodrigo Laviņa piespēles. Rodrigo šādas piespēles kādreiz deva arīKerčam vecākajam. Pa ripai pievieno Mārcis Zembergs un Rihards Remiņš, tukumniekiem atbildot ar goda vārtiem pēc paviršības aizsardzības zonā.

HK «Kurbads» jau sestdien sagaida nopietna cīņa Liepājā«Lāči lido» spēlē.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]