21.12.2014. 12:25
Latvijas hokeja čempionāta kārtējā spēlē turnīra līdervienība hokeja klubs «Kurbads» samērā viegli ar rezultātu 5:1 apspēlēja savus iepriekšējās sezonas pāridarītājus HS «Rīga/Prizma». Ar trim rezultativitātes punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Aleksandrs Macijevskis un Toms Hartmanis.

• «Kurbads» un «Mogo» hokejisti tiek pie sausām uzvarām 2014. g. 10. decembris

Ogres komanda vadībā izvirzījās jau spēles otrajā minūtē, kad, izmantojot, ka prizmieši ir piemirsuši Toma Hartmaņa sprintera dotības, viņš izrāvās viens pret vārtsargu un raidīja ripu vārdu devītniekā.

«Kurbads» guva vēl vienus vārtus perioda vidū, kad pieredzējušais uzbrucējs Aleksandrs Macijevskis saņēma piespēli, izlauzās starp aizsargiem lielā ātrumā un raida ripu starp vārtsarga kājsargiem. Spēle kopumā ritēja diezgan agresīvi, komandas nekautrējas iesaistīties spēka spēlē un nelielos asumos. Vienu no vairākumiem realizēja «Kurbads», kad komandas kapteiņa Toma Bluka šķīlienu pielaboja Toms Hartmanis, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Otrajā periodā turpinājās aktīvs uzbrukuma hokejs. Daudz bīstamu momentu bija viesu komandai, tomēr pietrūkst pats galvenais – gūti vārti. Pie rezultāta 3:0 «Kurbads» labā abas komandas droši devās uzbrukumā, dažreiz piemirstot par aizsardzību, kā rezultātā abu komandu vārtsargi kārtīgi nopūlējās.

Perioda beigās savu nezūdošo individuālo meistarību nodemonstrē Macijevskis, kurš apspēlēja aizsargu un ar zibenīgu metienu raidīja ripu vārtu tālajā stūrī.

Trešajā periodā abām komandām bija lieliskas iespējas gūt vārtus. Goda ripu iemeta arī «Prizma», kad Dmitriju Žabotinski no distances pārspēja Mihails Kokļins.

«Kurbads» gan pusminūtes laikā atjaunoja četru vārtu pārsvaru – Rodrigo Laviņš ar spēcīgu metienu no zilās līnijas «cauršāva» viesu vārtsargu. Tomam Hartmanim bija lieliska iespēja gūt vārtus ar soda metienu, tomēr duelī uzvarēja vārtu vīrs.

Spēles beigās izcēlās nevajadzīgi asumi, kad «Prizma» spēlētājs nospēlē nekorekti pret Žabotinski. 5:1.

«Kurbads» izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas un atrodas turnīra tabulas galvgalī.

Nākamā spēle «Kurbads» vienībai risināsies 7. janvārī Vidzemes ledus hallē, kad spēkiem mērosies ar «Ogre»/«Sāga 97», bet «Rīga/Prizma» 23. decembrī «Volvo SC» ledus hallē tiksies ar HK «Liepāja».

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa