22.11.2015. 11:41
Sestdien pēcpusdienā Vidzemes ledus hallē Ogres hokeja klubs «Kurbads» ar rezultātu 4:2 uzvarēja «Prizma» komandu Latvijas hokeja čempionāta virslīgā kārtējā spēlē.

Līdz ar pirmo iemetienu ripu vairāk kontrolēja mājinieki, tomēr aizsardzība ne uz mirkli nevarēja atslābt, jo «Prizmas» komandas lielākais spēks ir asi pretuzbrukumi. Tieši ar šo trumpi arī tika atklāts mača rezultāts – Viktors Lobačovs no aizvārtes atrada Vitāliju Hvorostiņinu, kurš raidīja ripu Ulda Čalpas sargātajā cietoksnī.

«Kurbads» fanu pulks varēja uzgavilēt mirkli pirms perioda noslēguma, kad Gatis Gricinskis no zilās līnijas raidīto ripu pielaboja, kā rezultātā Edgars Lūsiņš pirmo reizi bija spiests ķeksēt ripu ārā no vārtiem.

Ar strauju un arī rezultatīvu uzbrukumu iesākas otrais periods, Toms Bluks ar lielisku piespēli atrod Aleksandru Macijevski, kurš nedomājot pāradresē to Gatim Gricinskim, kurš gust savus otros vārtus spēlē. Kurbadieši kontrolē spēles ritējumu, bet arī Ērika Miļuna padotie atbild ar asiem pretuzbrukumiem.

'); $('#gallery-branding-main-23789').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-23789').after(''); $('#gallery-branding-main-23789').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_23789, 500); } return true; } function addAdImp_23789(slider){ return false; }

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA