06.01.2015. 21:03
Pasaules kausa posmā Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā šovakar slaloma sacensībās vīriešiem uzvaru svinēja pēdējo trīs gadu Lielā kristāla globusa ieguvējs austrietis Marcels Hiršers.

Marcels Hiršers ledainajā trasē bija pārliecinoši ātrākais pirmajā nobraucienā, kuru viņš kā vienīgais veica ātrāk par 58 sekundēm. Otrajā nobraucienā Hiršers uzrādīja trešo laiku, tomēr tas neliedza saglabāt pirmo vietu divu nobraucienu summā.

Otro vietu sacensībās ieguva vācietis Fēlikss Noiroiters, kurš uzvarētājam zaudēja 0,81 sekundi, bet trešo vietu ieņēma norvēģis Sebastiāns Foss Solevāgs, kurš no Hiršera atpalika par 1,04 sekundēm.

Pasaules kausa kopvērtējumā Hiršers ar 676 punktiem izvirzījies līderpozīcijā, otrais ar 624 punktiem ir norvēģis Šetils Jansrūds, bet trešais ir itālietis Dominiks Pariss, kurš ar 405 punktiem ievērojami atpaliek no abiem līderiem. Slaloma kopvērtējumā līderis ar 320 punktiem ir Noiroiters, par četriem punkrtem mazāk ir Hiršeram, bet trešais ar 188 punktiem ir vācietis Frics Dopfers.

Izmantotie resursi:fis-ski.comMihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties