22.07.2016. 15:12
Šodien tika aizvadīta pirmā Super Rugby izcīņas spēle, kurā tikās Kanberas "Brumbies" un Otago "Highlanders". Mačā ar 15:9 pārāki izrādījās "Highlanders".

Šī Super Rugby sezona iezīmējās ar to, ka Austrālijas komandas bija diezgan nekonkurētspējīgas, kas rezultējās tajā, ka izslēgšanas mačos piedalījās tikai viena zaļā kontinenta komanda, Kanberas "Brumbies". Viņiem pretī izslēgšanas maču pirmajā kārtā stājās Otago "Highlanders", kas ir iepriekšējās sezonas čempioni.

Spēle kopumā bija ļoti smaga, ko vēl smagāku padarīja lietus, kas aumaļām lija visa mača garumā. Pēdējās minūtēs Otago komandai tas bija papildus traucēklis jau tā smagajai aizsardzības cīņai, taču beigu beigās viņi izturēja.

Pirmie punktus spēlē guva Jaunzēlandes regbisti, kad Lima Sopoaga realizēja soda sitienu, taču drīz vien Kristians Leliafano rezultātu ne tikai izlīdzināja, bet arī izvirzīja savu vienību vadībā, kurā "Brumbies" atradās precīzi 22 minūtes, jo puslaika izskaņā Vaisaka Naholo, čempionāta pagājušās sezonas rezultatīvākais piezemējumu guvējs, nogādāja bumbu ieskaites zonā un kopā ar Sapoagu, kurš bija pagājušās sezonas rezultatīvākais spēlētājs, faktiski nodrošināja uzvaru savai vienībai.

Otrajā puslaikā, lai arī kā "Brumbies" mēģināja atspēlēties, vairākas reizes atrodoties tiešā ieskaites zonas tuvumā un var teikt, ka rokas stiepiena attālumā no ieskaites zonas, tomēr neko vairāk par Leliafano gūto soda sitienu viņiem neizdevās izspiest, taču "Highlanders" Laiema Skvaira personā guva otro piezemējumu un meistarīgi spēlēja aizsardzībā.

Interesanti, ka šī Otago komandai bija pirmā uzvara Kanberā kopš 2006. gada.

Datums Mājnieki Viesi Rezultāts
22.07. Brumbies Highlanders 9:15
23.07. Hurricanes Sharks
23.07. Lions Crusaders
23.07. Stormers Chiefs

Izmantotie resursi:Super Rugby | Super 18 Rugby News,Results and...Planetrugby.com | : Planetrugby.comSolomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties