11.09.2016. 15:29
Pasaules motokrosa čempionāta noslēdzošā posma kvalifikācijā, kas notiek ASV, ''Glen Helen'' trasē, ātrākais MX2 klasē bija Džefrijs Herlings, bet MXGP klasē nepārspēts palika Romēns Febrs.

Šī Paula Jonasa komandas biedram Herlingsam bija pēdējā uzvara MX2 kvalifikācijā, jo nākamgad sportists startēs MXGP klasē. Desmit sekundes MX2 čempionam zaudēja mājinieks Ostins Forkners, bet 12 sekundes atpalika Džeremijs Martins. Pavisam kopā uz starta izgāja 24.sportisti.

MXGP kvalifikācijā ātrākais bija pagājušā gada MXGP čempions Febrs, kuram šī šogad bija pirmā uzvara kvalifikācijas braucienos. Otrais, zaudējot 5,7 sekundes, palika vācietis Maksimiliāns Nāgls, bet trešais – Dīns Vilsons. Pēdējās divās vietās ierindojās tādi braucēji kā Jevgēņijs Bobriševs un Klements Desalle. 14.vietā finišēja šī gada MXGP klases čempions Tims Gajsers.

Izmantotie resursi:Home | MXGP

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009