08.07.2012. 21:00
Pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem piektajā posmā - Beļģijas «Grand Prix» - svētdien trešo vietu izcīnīja beļģis Joriss Hendrikss ar latviešu kantētāju Kasparu Liepiņu, kuri abos braucienos finišēja ceturtajā vietā.

Tikmēr uzvaru posmā, triumfējot abos braucienos, izcīnīja deviņkārtējais pasaules čempions Daniels Vilemsens no Nīderlandes, kurš sezonu sāka ar latviešu kantētāju Haraldu Kurpnieku, bet šobrīd startē pārī ar savu tautieti Keniju van Gālenu.

Sesto vietu posmā ieņēma Māris Rupeiks un Elvijs Mucenieks, kuriem braucienos bija attiecīgi astotā un septītā vieta, bet astotajā vietā ierindojās pagājušā gada pasaules vicečempioni Jānis un Lauris Daideri, kuriem braucienos bija septītā un 11. vieta.

Tikmēr Nīderlandes motosportists Etjēns Bakss ar latvieti Kasparu Stupeli palika devītie posmā - viņi finišēja otrie otrajā braucienā, taču pirmajā palika tikai 21. vietā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc pieciem posmiem līderpozīciju ar 198 punktiem saglabāja iepriekšējos divos posmos uzvarējušie Bakss/Stupelis, kuri vairs tikai par nieka 16 punktiem apsteidz Vilemsena ekipāžu. Joriss Hendrikss/Liepiņš tikuši pie 165 punktiem, kas joprojām dod piekto pozīciju, Daideri ar 143 punktiem pakāpušies uz sesto pozīciju, bet Rupeiks/Mucenieks ar 105 punktiem ir astotajā vietā.

Šogad pasaules čempionātā plānoti 11 posmi un 12. augustā sportisti arī viesosies Latvijā, kad sacensības tiks aizvadītas Ķeguma trasē.

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā ar

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]