31.12.2013. 21:18

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kungiem 1,5 kilometru distances finišu Hemiltons sasniedza pēc divām minūtēm un 37,02 sekundēm, par 0,32 sekundēm apsteidzot Kanādas sportistu Aleksu Hārviju. Tikmēr trešajā vietā finišēja kopvērtējuma līderis norvēģis Martins Junsrūds Sundbijs.

Iepriekšējā posma uzvarētājs zviedrs Kalle Hālfsons ierindojās sestajā pozīcijā.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc 11 no 28 sacensībām līdera godu saglabājis Sundbijs, kurš iekrājis 471 punktus, bet ar 294 punktiem viņam seko krievs Aleksandrs Ļegkovs, kurš šajās sacensībās nepiedalījās. Tikmēr kopvērtējuma trešajā vietā atrodas norvēģis Kriss Jespersens. 

Savukārt dāmu konkurencē pie uzvaras tika Ostberga, kura pusotra kilometra sprinta distanci veica divās minūtēs un 58 sekundēs, par 0,14 sekundēm apsteidzot savu tautieti Astridu Jākobsenu, kamēr trešā bija Denīze Hermane no Vācijas.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderes godu saglabājusi Marita Bjergena no Norvēģijas, kura šoreiz bija piektā, - viņa iekrājusi 676 punktus, bet otrā ir poliete Justīna Kovaļčika ar 444 punktiem, kamēr trešo vietu ieņem Terēza Juheuga no Norvēģijas (413 punkti).

Kovaļčika, kura «Tour de Ski» sacensībās uzvarējusi iepriekšējos četros gados, šoreiz atteikusies no dalības septiņu dienu sacensību seriālā. Eiropā valdošā siltā laika dēļ organizatori saīsinājuši un mainījuši sacensību formātu, kas Kovaļčikai licis pavēstīt, ka ir negodīgi iekļaut piecas brīvā stila un tikai divas klasiskā stila sacensības.

Pasaules kausa izcīņā iekļautajās «Tour de Ski» sacensībās šosezon būs septiņas sacensības, kas 5. janvārī noslēgsies Itālijas kūrortā Valdifjemmē.

Kā ierasts, katra «Tour de Ski» posma uzvarētājs Pasaules kausa kopvērtējumā nopelnīs 50 punktus, tomēr, lai tos saņemtu, ir jāpiedalās visos sacensību posmos. Papildus tam uzvarētājs saņems 400 punktus, kas ir tikpat, cik var saņemt par četrām uzvarām parastās Pasaules kausa sacensībās. get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties