22.12.2014. 18:36

Maču tiešraidē translē televīzijas kanāli Viasat Sport Baltic un KHL TV. Jau spēles 2.minūtē Stīvs Mozess vairākumā panāca 1:0 mājinieku labā, bet tikai divas minūtes vēlāk mūsu ceturtā maiņa izlīdzināja rezultātu, izceļoties Gunāram Skvorcovam.

Spēlei Dinamo treneri pieteikuši 21 hokejistu (divus vārtsargus, sešus aizsargus un 13 uzbrucējus). Pirmo maču aizvadīs kanādiešu uzbrucējs Broks Troters, bet kā trīspadsmitais uzbrucējs pieteikts Nikolajs Jeļisejevs. Vārtus sargās Jakubs Sedlāčeks.

Dinamo sastāvs:

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlāčeks (#38 Džefs Delorjē); aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs (A) - #44 Oskars Cibuļskis, #5 Čārlzs Genovejs - #68 Milan Jurčina (A), #11 Kristaps Sotnieks - #23 Aleksandrs Jerofejevs; uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (C) - #55 Linuss Vidells - #19 Miķelis Rēdlihs, #89 Broks Troters - #16 Kails Vilsons - #70 Miks Indrašis, #87 Gints Meija - #25 Andris Džeriņš - #47 Mārtiņš Cipulis, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #13 Gunārs Skvorcovs, #69 Nikolajs Jeļisejevs.

Šī Rīgas Dinamo būs jau piektā izbraukuma spēle pēc kārtas, bet pirmajās četrās vēl pirms pārtraukuma tika ciestas trīs neveiksmes. Tomēr iepriekšējā ar 3:0 tika uzvarēta Jekaterinburgas Avtomobilist vienība.

Rīgas Dinamo komanda ar Jokerit vienību šosezon jau tikusies trīs reizes, ciešot trīs neveiksmes - 2:3 un 2:5 Helsinkos, kā arī 3:4 Rīgā. Pēdējā spēlē rīdzinieki nenoturēja 3:1 vadību.

Kā zināms, pārtraukuma laikā Rīgas Dinamo komanda pārtrauca līgumus ar vārtsargu Edgaru Masaļski, aizsargu Georgiju Pujacu, kā arī uzbrucējiem Marcelu Hosu un Pjotru Sčastļiviju.

Tiesa, Sčastļivijs un Pujacs jau darbu atraduši - pirmais spēlēs Sočos, bet otrs - Ņižņekamskā.

Uz Helsinkiem Rīgas Dinamo komanda devusies 24 spēlētāju sastāvā, kuru vidū ir arī jaunpienācējs Broks Troters, kā arī jaunais uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs.

Uz Helsinkiem devušies vārtsargi Jakubs Sedlāčeks un Džefs Delorjē, aizsargi Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, Mārtiņš Porejs, Aleksandrs Jerofejevs un Edmunds Augstkalns, kā arī uzbrucēji Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Līnuss Videls, Kails Vilsons, Roberts Bukarts, Andris Džeriņš, Gints Meija, Mārtiņš Cipulis, Gunārs Skvorcovs, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Broks Troters un Nikolajs Jeļisejevs.

Turpinājumā Rīgas Dinamo aizvadīs 24.decembrī uzņems līgas līdervienību Maskavas CSKA, bet gada beigās aizvadīs izbraukuma mačus ar Minskas Dinamo un finansiālas problēmas piedzīvojošo Mitišču Atlant.

Ar 36 spēlēs izcīnītiem 46 punktiem Rīgas Dinamo Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas 13.vietā, no labāko astotnieka atpaliekot par desmit punktiem.

Tikmēr Jokerit ar 83 punktiem 39 cīņās pašlaik atrodas konferences trešajā vietā.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa