22.11.2017. 09:40

Saukšu secībā no augšas uz leju: lūpas, krūtis, bicepsi, sešpaka ar visu nabiņu (un arī riepiņu), gurniņi, stilbiņi utt. Tās ir tikai dažas no jaukām zonām, ko daudzi no mums vecumā starp 15 un 40 grib uzpumpēt, nopumpēt vai kā citādi transformēt. Sauksim šo procesu par fitnesu. Dažreiz ejot pa ielu, sevišķi vasarā, var ieraudzīt tik “fitas” būtnes, ka pilnīgi grūti noticēt saviem lukturiem. Īpaši sezonas karstumā Dzintaru koncertzāles tuvumā. Liekas, ka pretī nāk Viņa Augstība Photoshop vai kāds androgīns brīnums. Bet patiesībā tas ir forši un tikai izskaistina mūsu pelēcīgo asfaltu un lietaino klimatu. Man patīk.

Man patīk arī, ja meitenēm visas formas ir kā nākas. Mēs visi tiecamies uz iedomātu ideālu, ko gan nav iespējams sasniegt. Daža laba acīmredzami pieliek milzu pūles, lai izskatītos kā Pasaules Čempione mākslīgajā skaistumā. Nu vismaz kā Trojas Helēna vai absolūti neganta seksa torpēda. Un gadā viņa tam tērē nelielu bagātību. Gan lūpām, gan matiem, gan ādai.

Daži muskuļi neapšaubāmi ir svētāki par pārējiem. Ja šonedēļ tu slinko, pat smagi slimo, tad bicepsus un presīti tu trenēsi kaut vai pusdzīvs/a. Un vissvarīgākā noteikti ir Dibena Dailes Diena, kad ir seksīgi jātupjas ar stieni uz pleciem, jānoliecas vai jāiet izklupienā ar hantelēm rokās.

Runā, ka sevišķi labs efekts esot, ja pietupienos svarus nelieto vispār un rokas saliek tiranozaura stilā. Tad ar garantiju uzaugs spēks, uzpamps izmēri, un pazudīšot pat sīkākais celulīta pleķītis, ko tavuprāt visi saredz kilometriem tālu (pēc nostāstiem šķiet, ka modes aģentūras Gints noteikti ir tādu spēju īpašnieks). Lai vai kā, ja vien cilvēks vispār vingro, tas jau ir stilīgi. Pietupieni ar svaru stieni fascinē arī mani, tāpēc šodien tos taisīšu.

Nē, ne jau prasti piedzirdot klasesbiedreni 14 gados, bet tā eleganti, lai būtu foršas atmiņas abiem… Vai drošākais šī procesa katalizators ir skaisti uzpumpēti bicepsi? Piekrītu, tie neizmērojami uzlabo figūru. Tikai svarīgs ir nevis to absolūtais izmērs, bet gan iespējami lielāka attiecība pret vidukli nabas rajonā. Jūti? Un nevis “vidukli” kakla zonā… Bicepsi ir rādītājs arī tam, cik intensīvi vīrietis par tiem domā. Zināmā vecumā, kad bicepsi vēl neaug, meiteņu simpātijas var iekarot, ja tu vienkārši staigā izmazgātās drēbēs un divreiz dienā iztīri zobus. Bet ko darīt tiem vikingiem, kam nav ne bicepsu, ne sešpakas, ne zobu sukas? Visu mūžu palikt nevainīgiem? Varbūt vienīgais glābiņš ir apmeklēt kādus Mika Ozoliņa “meiteņu copēšanas” kursus un TAD!?

Vispār jau meitenes iekāro čaļus vairāk atbildības, humora izjūtas, pelēkās vielas un vitalitātes dēļ. Jā, jā - mūs grib ne jau tāpēc, ka “zini, man šovakar ir jāiet agri gulēt, jo bija smags treniņš un rīt man atkal būs smags treniņš.” Tavai satriecošajai ir pilnīgi vienalga, cik satriecoši smagu svaru stieni tu vari pacelt. Samērīga muskuļu masa, presīte un spēks vīrietim ir svarīgas lietas, taču vēl kritiskāk ir vajadzīgas smadzenes un prasmes, kas ļauj uzpumpēt to presīti, kas atrodas makā.

Meitenes, ja jūs cerat apprecēt skaistuli, kurš braukā ar Porsche, ikdienā lej betonu un ir vēdera daļā kā Bekhems, tad pateikšu, ka līdzīgi vīrieši eksistē vien tādās filmās kā “Sekss un lielpilsēta” vai fantāzijās. Izskata un veiksmes ziņā tādi modeļi kā Šons O’Prajs, kas stilīgi pagozējās arī vienā Teiloras Sviftas klipā, apkārt nemētājas. Ja meklējat tikai glītu seju, daudz reālāka ir iespēja uzrauties vienkārši uz kādu smuku slaistu ar minimālo algu. Vārdu sakot – daudz vērtīgākas ir ambīcijas un paradums intensīvi mācīties. Dažām jau ar precībām veicas, piemēram, Kembridžas hercogienei, pārējām...

Nu ļoti nozīmīgs sejas elements! Atsevišķām daiļavām to piespricēšana jeb uzpumpēšana kā sava veida mutes fitness ir liela prioritāte. Nav noslēpums, ka dažas jaunās modeles ļoti labprāt nopumpētu to 1 tējkaroti tauciņu no katra gurniņa, un iepumpētu lūpās. Vienu karotīti augšā un vienu apakšā.

Kad redzam no grezna auto izkāpjam sievieti ar pamatīgu “pīli”, ko mēs padomājam? Nu laikam jau ka tā ir skolotāja. Viņa daudz runā ar bērniem, tāpēc arī tādi lūpu muskuļi ir uzauguši… Jo par tik atbildīgu darbu, kā mēs zinām, pēc algu reformas valsts mūsu pedagogus tagad lutina jo dāsni, un tāpēc viņi var atļauties bezkaunīgi šikot.

Keitas (Katrīnas Elizabetes) Midltones lūpām nav ne vainas. Viņa gan acīmredzami nav skolotāja. Vismaz ne lūpu izmēra ziņā. Taču neapšaubāmi viņa prot ar tām ļoti labi izteikties. Krietni labāk par dažu labu mūsu politiķi. Starp citu, runājot par karjeras izvēli – ja tu esi glīta būtne jau 18+, ja tev šķiet, ka tikai milzu lūpas (arī krūtis un dibens) tev nodrošinās spožu nākotni, un, ja tu tā uzreiz nezini, kas ir Keita Midltone – pumpē droši, tā būs pareizā izvēle. Atsevišķās vietnēs 18+ var gūt šāda dizaina iedvesmu.

Labākais sejas/lūpu fitness, ko es zinu, ir runas, izrunas, dikcijas, balss un mīmikas muskuļu vingrinājumi. Viss tas, ko apgūst dziedātāji, ko nedaudziem laimīgajiem māca Kultūras akadēmijā, retos aktiermeistarības kursos un Latvijas Radio runas un dīdžeju kursos ar balss ierakstīšanu studijā Nr. 6. Uzpumpēt savas uzstāšanās prasmes un izskatīties baudāmi auditorijas priekšā ir nenovērtējams ieguvums. Un tas būtu jāprot visiem vidusskolas beidzējiem. Ja tu proti un zini ko runāt – vari kļūt pat par valsts prezidenti. Piemērs tālu nav jāmeklē.

Ko ar šo rakstu es gribu pateikt? To, ka ir jāizvēlas īstās prioritātes, jo bieži vien ārēji neredzamais ir vērtīgāks. Ķermenis IR jātrenē. Tīrā un dabīgā veidā uzpumpēti muskuļi IR veselības pamatā. Un tie mūs glābj daudzos brīžos, kad dzīvē ir melnā josla. Lieli bicepsi ir forši, taču vēl noderīgākas ir čaklas, prasmīgas un gādīgas rokas. Pievilcīgas kājas un pamatīgs selfiju dibens izskatās kārdinoši, bet daudz vērtīgāk ir spēt ar savu pēcpusi skriet, slēpot Alpos, peldēt vai eleganti spēlēt tenisu.

Glītas krūtis ir labi, taču daudz vērtīgāk ir spēcīgas plaušas tajās. Izturība, kas ļauj viegli uzkāpt vismaz 2 km augstā kalnā. Skaistai galvai nav ne vainas, bet ir vēl skaistāk, ja tā ir ne tikai izskatam un ēšanai, bet arī domas asumam.

Un ir vēl viens muskulis, pats svarīgākais, ko ikvienam obligāti vajadzētu savā dzīvē uzpumpēt. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Zinu, ka daudziem no mums ar to viss ir kārtībā. Tie foršie cilvēki, kuri vakar ziedoja Valtera Frīdenberga ārstēšanai Vācijā, to tikai apliecina. Šis muskulis ir sirds.Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties