10.09.2014. 23:49
Bijušais pasaules čempions boksā pirmajā smagajā svarā un smagsvaros, brits Deivids Hejs (26-2, 24KO) atteicies komentēt baumas par sadarbības pārtraukšanu ar savu ilggadējo treneri un menedžeri Adamu Butu, taču paziņojis, ka tuvākajās nedēļās pavēstījis šokējošus jaunumus.

Plašsaziņas līdzekļos parādījusies pagaidām neapstiprināja informācija, ka Hejs pārtraucis sadarbību ar Butu un pārcēlies uz ASV, kur trenēsies Ismaila Salasa vadībā (viņš trenē arī slaveno kubieti Giljermo Rigondo), bet viņa jaunais menedžeris būs Els Heimons, kurš strādā ar daudziem slaveniem bokseriem, tostarp Floidu Meivezeru junioru.

Pats Hejs šīs runas gluži vienkārši atteicies komentēt, uzsverot, ka nekādus jaunus līgumus nav slēdzis, taču solījis drīzumā nākt klajā ar jaunumiem.

"Tuvāko divu triju nedēļu laikā gaidiet no manis šokējošu paziņojumu. Sagaidu, ka tas mani aizvedīs līdz manam mērķim – absolūtā čempiona titulam smagajā varā," sacīja Hejs, kurš savulaik bija WBA čempions smagsvaros, taču titulu zaudēja 2011.gadā, kad pēc punktiem piekāpās ukrainim Vladimiram Kļičko, kurš šobrīd ir IBO, IBF, WBO un WBA superčempions.

Neilgi pēc tam Hejs beidza karjeru, bet 2012.gada jūlijā atgriezās ringā, ar tehnisko nokautu piektajā raundā pieveicot Dereku Čisoru. 2013.gadā bija plānota cīņa pret tautieti Taisonu Fjūriju, taču Heja veselības problēmu dēļ tā divreiz tika atcelta. Pēc pleca savainojuma un tam sekojošās operācijas ārsti britu smagsvaram ieteica beigt karjeru, taču pat Hejs ir apņēmības pilns atgrieztie virsotnē. Iepriekš tika ziņots, ka viņa atgriešanās cīņa notiks šī gada rudenī, taču pagaidām nav zināms ne cīņas datums, ne pretinieks.Brocēnu sporta centrs, SIA Brocēnu sporta centrs, SIA Ezera 1, Brocēni, Brocēnu n., LV-3851
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties