06.08.2015. 13:44
Bijušais pasaules čempions boksā divās dažādās svara kategorijās brits Deivids Hejs (26-2, 2KO) izteicies, ka plāno atgriezties ringā un vēlas aizvadīt revanša cīņu pret IBO, IBF, WBO un WBA čempionu smagajā svarā ukraini Vladimiru Kļičko (64-3, 53KO).

Hejs un Kļičko cīnījās 2011.gada jūlijā, kad britu bokseris bija WBA čempiona godā. Hejs šajā cīņā zaudēja pēc punktiem, šķiroties no sev piederošās čempiona jostas. Gadu vēlāk Hejs aizvadīja savu līdz šim pēdējo cīņu, piektajā raundā ar tehnisko nokautu pieveicot Dereku Čisoru. Kopš 2012.gada jūlija Hejs ringā nav izgājis, taču domu par atgriešanos nav atmetis.

"Es pavisam noteikti gribu revanšu pret Kļičko. Ko revanša cīņā darīšu citādāk? Izdarīšu vairāk sitienu pa galvu, veiksmīgāk mēģināšu lauzt distanci starp sevi un pretinieku, vairāk strādāšu tuvcīņā. Jā, un visa gatavošanās būs pavisam citādāka. Viss būs citādāk," sacīja Hejs.

Kļičko savu nākamo cīņu aizvadīs 24.oktobrī pret Heja tautieti Taisonu Fjūriju (24-0, 18KO). Interesanti, ka 2013.gadā Hejam bija ieplānota cīņa ar Fjūriju, taču tā divreiz tika atcelta Heja savainojumu dēļ. Pēc pēdējā savainojuma viņam tika veikta pleca operācija un izskanēja informācija, ka karjerai ir pielikts punkts. Tomēr Hejs, kuram šī gada oktobrī apritēs 35 gadi, vairākkārt paudis apņēmību, ka ringā tomēr atgriezīsies.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties