30.06.2014. 23:10
Bijušais pasaules čempions boksā divās svara kategorijās brits Deivids Hejs (26-2, 24KO) atzinies, ka divu līdz trīs gadu laikā plāno kļūt par smagsvaru divīzijas absolūto čempionu.

"Esmu iecerējis aizvadīt divas, trīs cīņas, lai kļūtu par obligāto titula pretendentu, bet pēc tam mest izaicinājumu pasaules čempionam," sacīja Hejs. "Man vienalga, vai tas būs IBO, IBF, WBO un WBA čempions Vladimirs Kļičko vai kāds, kas tobrīd būs WBC jostas īpašnieks (šobrīd šis tituls pieder kanādietim Bermeinam Stivernam – aut.). Izcīnot čempiona titulu, aizvadīšu vienu titula aizstāvēšanu, bet pēc tam pacentīšos visas čempiona jostas smagsvaros. Tas būtu ideāls tuvākajiem diviem, trim gadiem."

Pēdējo reizi brits ringā izgāja 2012.gada jūlijā, kad nokautēja savu tautieti Dereku Čisoru. Pērnā gada novembrī viņam tika veikta savainotā pleca operācija, bet ringā atgriezties Hejs plāno šī gada septembrī vai oktobrī.

"Esmu pārliecināts, ka varēšu atgūt savu labāko formu. Neesmu jau nemaz tik vecs, man ir tikai nepilni 34 gadi. Nekad savā karjerā neesmu bijis smagi piekauts un jūtu, ka man vēl rezervē ir daudz spēka," piebilda bijušais WBA čempions smagsvaros.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties