06.01.2016. 00:01
Britu smagā svara bokseris Deivids Hejs uzskata, ka viņa tautietis Taisons Fjūrijs kā čempions ir tūkstošreiz labāks par bijušo čempionu, ukraiņu smagsvaru Vladimiru Kļičko.

«Vienkārši pienāca laiks pārmaiņām. Vladimirs Kļičko bija neticami vājš,» savu viedokli «BoxingScene» paudis Hejs. «Taisons Fjūrijs varbūt ir idiots, bet ir smieklīgs. Ringā viņš dzied, uz preses konferencēm pārģērbjas par Betmenu un skraida riņķī kā traks. Tas ir jautri.»

Novembra beigās Fjūrijs kļuva par Starptautiskās Boksa federācijas (IBF), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) un žurnāla «Ring» čempionu. Viņš 12 raundu cīņā izcīnīja uzvaru un pēc punktiem (115:112, 115:112 un 116:111) pieveica Kļičko.

«Bokss ir teātris, un tam nepieciešama persona, kas to padara populārāku. Tieši tāpēc Taisons Fjūrijs kā čempions ir tūkstošreiz labāks par Kļičko,» pastāstīja 35 gadus vecais Hejs, kurš 16. janvārī pēc trīsarpus gadu pauzes aizvadīs atgriešanās cīņu, tiekoties ar Marku de Mori no Austrālijas.

206 centimetrus garais Fjūrijs savas karjeras laikā aizvadījis 25 cīņas, uzvarējis visās, no kurām 18 ar nokautu.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties