17.01.2016. 00:22
Sestdienas vakarā ar pēc trīsarpus gadu pauzes veiksmīgi profesionālajā boksā atgriezās bijušais WBA pasaules čempions smagajā svarā Deivids Hejs (27-2, 25KO), nokautējot Marku De Mori (30-2-2, 26KO) jau pirmajā raundā.

Pēdējo cīņu Hejs bija aizvadījis 2012.gada jūlijā, kad ar tehnisko nokautu pieveica savu tautieti Dereku Čisoru. Vēlāk bija ieplānota cīņa pret Taisonu Fjūriju, taču Heja savainojumu dēļ tā divreiz tika atcelta. Pleca savainojuma dēļ ārsti Hejam pat ieteica beigt karjeru, tomēr brits nezaudēja cerību atgriezties ringā. Pērn viņš paziņoja, ka atgriezīsies ar cīņu pret austrālieti Marku De Mori, kas līdz šim karjerā bija zaudējis tikai vienu cīņu, to pašu – salīdzinoši tālajā 2004.gadā.

Hejs bija cīņas neapstrīdams favorīts un to viņš apliecināja jau no cīņas sākuma. Britu bokseris jau pirmajā minūtē izcēlās ar vairākiem jaudīgiem sitieniem, tomēr lielas problēmas tie austrālietim neradīja. Tomēr trešās minūtes sākumā De Mori uzķērās uz Heja pretuzbrukumu – netrāpījis sitienu, De Mori saņēma spēcīgu sitienu kombināciju un bija gar zemi. De Mori palika guļam un cīņa tika apturēta tikai divas minūtes un 11 sekundes pēc tās sākuma.

"Esmu spēcīgāks nekā agrāk, mans sitiens ir vēl spēcīgāks," pēc cīņas sacīja Hejs, norādot, ka šobrīd nav ieinteresēts cīņā ar IBO, IBF, WBO un WBA čempionu Taisonu Fjūriju, jo to nevēlas pats Fjūrijs. Hejs uzsvēra, ka daudz lielāka būtu cīņa pret Entoniju Džošua, kurš ir "liels, spēcīgs un fantastiskā sportiskā formā".

Karjeras laikā Hejs bijis pasaules čempions divās svara kategorijās - pirmajā smagajā svarā (WBO, WBC un WBA versijās) un smagsvaros (WBA).CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties