08.12.2015. 22:57
Rīgas «Dinamo» komandas neveiksmīgajā pirmajā periodā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē ar Čeļabinskas «Traktor» komandu pie vainas varētu būt koncentrēšanās trūkums, uzskata Latvijas vienības galvenais treneris Kari Heikile.

Rīgas «Dinamo» otrdien pamatlaika pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu, tomēr pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1) savā laukumā piekāpās «Traktor» hokejistiem, pārtraucot trīs uzvaru sēriju.

«Sākām spēlēt tikai otrajā trešdaļā, bet trešais periods bija vislabākais,» pēc mača secināja Heikile. «Nezinu, kas bija iemesls sliktajai spēlei pirmajā trešdaļā - drīzāk tā varētu būt koncentrēšanās vaina. Iepriekšējās divas spēles aizvadījām no pirmās līdz pēdējai minūtei, bet īpaši savā laukumā ir jāspēlē aktīvāk.»

'); $('#gallery-branding-main-23949').after(''); }else{ $('#gallery-branding-main-23949').after(''); $('#gallery-branding-main-23949').after(''); } if(typeof show_inner !== 'undefined' && show_inner == true){ $('#branding_right_gallery').css('background-position-x','0%').css('background-position-y','0%'); $('#branding_left_gallery').css('background-position-x','100%').css('background-position-y','0%'); } }else{ setTimeout(show_background_gal_23949, 500); } return true; } function addAdImp_23949(slider){ if(slider.atEnd){ $('#ad-impr-counter-23949').html(''); } return false; }