13.12.2015. 20:05
Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» lielākā problēma ir spēļu pirmās trešdaļas, pēc kārtējā zaudējuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pauda vienības galvenais treneris Kari Heikile.

Rīgas «Dinamo» svētdien savā laukumā ar 3:5 (0:2, 2:1, 1:2) piekāpās Baltkrievijas komandai Minskas «Dinamo», kas ir rīdzinieku tiešais konkurents cīņā par izslēgšanas spēlēm.

«Pirmais periods ir liela problēma, kā dēļ zaudējām arī šo maču. Momenti mums bija, taču ar šādu rezultātu neesmu apmierināts. Mūsu spēles līmenis ir diezgan zems,» preses konferencē atzina Heikile.

Trīs no pieciem vārtiem Rīgas «Dinamo» ielaida, spēlējot mazākumā.

LASI TVNET: Rīgas «Dinamo» principiālā duelī zaudē Minskas komandai

«Mazākumu parasti izturam labi, taču šajā mačā tas bija briesmīgs. Atdevām ripu pretiniekiem, un viņi spēja gūt vārtus. Paši pieļāvām kļūdas, kā dēļ arī zaudējām vārtus,» norādīja Heikile.

Minskas «Dinamo» galvenais treneris Andrejs Kovaļovs atzina, ka viņa trenētajam klubam un Rīgas komandai, kā arī Latvijas un Baltkrievijas izlasēm savstarpējās spēles vienmēr ir bijušas spraigas un interesantas.

Baltkrievijas komanda vismaz punktu guvusi sešās no pēdējām septiņām spēlēm, bet savā iepriekšējā duelī tā piektdien ar 5:0 izbraukumā sagrāva Čerepovecas «Severstaļ».

«Šajā izbraukumā spēlējām ar domu, ka «play-off» jau ir sācies. Domāju, ka arī Rīgas komanda tā uzskatīja,» stāstīja Kovaļovs. «Šis bija ļoti sīvs un ciešs mačs.»

Pēc šodienas mača Latvijas komandai būs vairāk nekā nedēļu ilgs pārtraukums, bet nākamais duelis 22.decembrī tiks aizvadīts izbraukumā pret Horvātijas klubu Zagrebas «Medveščak». Savukārt gada pēdējā spēlē 28.decembrī uzņems Kaspara Daugaviņa pārstāvēto un Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Sezonas pēdējos trijos mēnešos Rīgas «Dinamo» komandai atlicis kopā aizvadīt vēl tikai sešas izbraukuma spēles, bet pārējos mačus rīdzinieki aizvadīs savā laukumā.

Rīgas «Dinamo» ar 50 punktiem 40 mačos atrodas 12.pozīcijā Rietumu konferencē, kamēr Minskas komanda ar 62 punktiem ir astotā, ieņemot noslēdzošo pozīciju, kas nodrošina iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.