06.10.2015. 08:14
Pēc KHL regulārā čempionāta spēles starp Rīgas "Dinamo" un Toljati "Lada", kurā ar 2:1 pēcspēles metienos uzvarēja rīdzinieki, savus komentārus sniedza abu komandu galvenie treneri - Kari Heikile un Artis Ābols.

"Pirmajā trešdaļā spēle bija līdzīga, bet otrajā periodā mēs bijām labāki līdz pat brīdim, kad "Lada" guva vārtus," secina Kari Heikile. "Trešajā periodā pretinieki kontrolēja spēli, bet mums bija maz metienu un izdevību gūt vārtus. "Bullīšos" mums, iespējams, paveicās. Esmu apmierināts ar punktiem, kurus izdevās paņemt."

Tikmēr Artis Ābols atzina, ka, neskatoties uz ieguldīto darbu šajā jomā, ar vārtu gūšanu joprojām ir problēmas. "Mums jābūt pacietīgākiem, jo mēs daudz spēlējam bez ripas. Varēja just, ka pirms trim dienām esam atgriezušies no sarežģīta izbraukuma pa Tālajiem Austrumiem. Antons Krisanovs tikko atbrauca, nedaudz patrenējās ar mums, taču laika bija ļoti maz. Kopā ar viņu mums ir tikai divi centra uzbrucēji. Šodien mēs spēlējām ar labākajiem, kas mums ir."

"Zinām, ka fārmklubā sevi labi apliecina Zernovs un Jamangulovs. Domājām par to, lai viņus izmantotu, taču spēles ir katru otro dienu. Būs pārtraukums, tad piesaistīsim viņus treniņiem. Tagad līdz pauzei atlikušas desmit spēles. Tāpat pēc pauzes ierindā atgriezīsies trīs savainotie hokejisti."

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Dinamo" ar 23 punktiem 17 mačos ieņem 11. vietu, par četriem punktiem atpaliekot no astotajā vietā esošā Sanktpēterburgas SKA, bet "Lada", kas zaudējusi desmit mačos pēc kārtas, ar deviņiem punktiem 17 spēlēs ir pēdējie ne tikai Austrumu konferencē, bet arī visā līgā.

Izmantotie resursi:allhockey.ruOgres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties