22.10.2015. 23:36
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» spēlētāji strādā labi, bet rezultāta nav, uzskata komandas galvenais treneris Kari Heikile.

• «Dinamo» piedzīvo sesto «zāģi» pēc kārtas un turpina grimt dziļāk purvā vakar
  • «Dinamo» uzbrukums buksē un tiek piedzīvots piektais zaudējums pēc kārtas 2015. g. 20. oktobris

«Dinamo», turpinot kārtējo šīs sezonas izbraukuma sēriju, ceturtdien viesos ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Ufas «Salavat Julaev», tādējādi piedzīvojot sesto zaudējumu pēc kārtas.

«Gribu apsveikt pretiniekus ar uzvaru. Šeit ieradāmies ar cerībām uzvarēt. Mums bija laba spēle pret Jaroslavļas «Lokomotiv», lai gan piedzīvojām zaudējumu,» Ufas vienības mājaslapā citēts somu speciālists.

Pirmais spēles periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, kamēr otrajā trešdaļā mājinieki atklāja mača rezultātu, bet trešajā spēles nogrieznī pievienoja vēl divus vārtu guvumus.

«Tāpat kā spēlē pret «Lokomotiv», arī šodien pirmais periods bija labs, bet otrais vairs ne. Pašās beigās mums jau vairs nebija iespējas ko izdarīt. Labs hokejs, puiši strādā, bet rezultāta nav,» uzsvēra Heikile.

Tikmēr Ufas vienības galvenais treneris Igors Zaharkins atzina, ka komanda spēlējusi stingri uz rezultātu.

«Spēla bija ļoti sīva. Paldies spēlētājiem, kuri izturēja. Man tiešām šodien patika komanda, tās disciplīna. Domāju, ka arī skatītājiem tribīnēs patika. Beidzot hokeja svētki ir atgriezušies Ufā,» teica Zaharkins.

Rīgas «Dinamo» ar 24 punktiem 23 mačos ir pēdējie starp 14 Rietumu konferences vienībām, kamēr Austrumu konferencē «Salavat Julajev» ar 39 punktiem ir pakāpušies uz ceturto pozīciju.