06.07.2015. 13:53
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Rīgas "Dinamo" nākamsezon trenēs Somijas speciālists Kari Heikila. Viņa asistenti būs Normunds Sējējs, Aleksandrs Ņiživijs un Juris Klodāns, liecina informācija kluba mājaslapā.

Ziņas par somu trenera Kari Heikilas piesaistīšanu Rīgas "Dinamo" sastāvam faktiski tika apstiprinātas jau iepriekšējā nedēļā, kad kluba ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs atklāja, ka iesaistītās puses ir tuvu līguma parakstīšanai. Šodien klubs savā mājaslapā apliecināja, ka Heikila vadīs Rīgas komandu, bet viņa asistenti būs Sējējs, Aleksandrs Ņiživijs un Juris Klodāns.

55 gadus vecais Somijas hokeja treneris Heikila KHL strādā jau kopš pirmās sezonas. Pirmās divas sezonas viņš vadīja Jaroslavļas "Lokomotiv" (pirms tam šajā komandā strādāja arī Krievijas Superlīgā), bet pēc tam bija arī Magņitogorskas "Metallurg", Minskas "Dinamo" un Ņižņekamskas "Neftekhimik" galvenais treneris. Viņa pēdējā darba vieta bija Ņižņekamskā, kur gan iepriekšējā sezona Heikilam bija ārkārtīgi neveiksmīga – somu speciālists tika atlaists jau oktobrī. Arī 2012./13. gada sezona Heikilam beidzās oktobrī – toreiz soms zaudēja darbu Minskas komandā.

Somijas speciālists savā karjerā ir vadījis vairākas vienības arī dzimtenē, 2004. gadā izcīnot valsts čempiona titulu Oulu "Kärpät" sastāvā. Tajā gadā viņš tika atzīts par Somijas čempionāta labāko treneri. 2012. gadā Heikila ir trenējis arī Baltkrievijas izlasi, toreiz baltkrievi palika 14. vietā.

Informācija tiek papildināta...Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties