20.11.2013. 05:47
Nacionālajā basketbola asociācijā savu ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Maiami „Heat”, kura ar rezultātu 104:88 tika galā ar Atlantas „Hawks”. Savukārt Džona Vola 16 rezultatīvās piespēlēs palīdzējušas Vašingtonas „Wizards” izcīnīt uzvaru pār Minesotas „Timberwolves” (104:100).

Gan „Heat”, gan „Hawks” šīs nakts spēlē nācās iztikt bez viena no saviem vadošajiem spēlētājiem, proti, „Heat” bija nolēmusi dot atpūtu Dveinam Veidam, bet „Hawks” rindās savainojums Polam Milsapam. Samērā līdzvērtīga cīņa norisinājās līdz pat trešajai ceturtdaļai, kad mača gaitu savās rokās pārņēma „Heat” spēlētājs, tiesa, ne Lebrons Džeimss.

Mario Čālmerss, kurš šosezon paspējis saņemt jau divas diskvalifikācijas par rupjību, 40 sekunžu intervālā guva deviņus bezatbildes punktus un ļāva „Heat” veikt izrāvienu, no kura Atlantas komanda tā arī neatguvās. Čalmersam kopā spēlē 14 punkti, savukārt Džeimsam 13 punkti. Ar lielisku precizitāti uzbruka Kriss Bošs (8/9), kuram 19 punkti, bet rezerves saspēles vadītājs Noriss Kouls izdarīja deviņas rezultatīvas piespēles.

„Hawks” rindās trīs tālmetienus realizēja Kails Korvers, kurš jau 84 spēlēs pēc kārtas trāpījis vismaz vienu trejaci. Šī sērija par piecām spēlēm atpaliek no Danam Berosam piederošā NBA rekorda.

Savu karjeras rekordu rezultatīvo piespēļu skaita ziņā atkārtojis Vašingtonas „Wizards” aizsargs Džons Vols, kurš veselas 16 reizes izkārtoja groza guvumu saviem partneriem. 25 punktus guva Bredlijs Bīls, kas palīdzēja „Wizards” pieveikt Minesotas „Timberwolves” ar 104:100.

Atšķirībā no Vola pagalam neveiksmīga šī spēle izvērtās spānim Rikijam Rubio, kurš pieļāva vairāk kļūdas (3) nekā izdarīja rezultatīvas piespēles (2), turklāt nospēlēja tikai 19 minūtes un ceturtajā ceturtdaļā tika nosēdināts rezervē. Savu kārtējo double-double savāca Kevins Lavs (25+11), taču uzvarai ar to nepietika, tiesa, „Timberwolves” joprojām saglabā pozitīvu bilanci, proti, 12 spēlēs septiņas uzvaras.

Savu ceturto zaudējumu pēc kārtas cietusi Bostonas „Celtics”, kura nerada pretlīdzekļus Hjūstonas „Rockets” basketbolistiem. „Rockets” jau pirmajā ceturtdaļā sameta 40 punktus, kamēr „Celtics” tikai 18, un kopā mačā uzvarēja ar 109:85. Hjūstonas uzbrucējs Terenss Džounss guva 24 punktus (labākais rādītājs karjerā), turklāt trāpīja 10 no 12 metieniem no spēles. Metienu realizācijā „Rockets” bija milzīgs pārsvars (57% pret „Celtics” 32%), turklāt tā arī guva divreiz vairāk punktus no groza apakšas (60:30), lai arī Dvaits Hovards izdarīja tikai četrus metienus no spēles (10 punkti).