27.11.2017. 08:31

Pagājušajā sezonā Bruklinas "Nets" septīto uzvaru sezonā izcīnīja decembra vidū, bet šajā sezonā tas izdevies novembra noslēgumā, viesos ar 98:88 pārspējot Memfisas "Grizzlies". Pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts, savukārt otro puslaiku "Nets" basketbolisti sāka ar 22:6 izrāvienu, ieliekot pamatus panākumam.

Laukuma saimnieki mēģināja veikt pakaļdzīšanos, taču tā nevainagojās panākumiem. Turklāt ļoti neapmierināts bija centrs Marks Gazols, kurš noslēdzošajā ceturtdaļā laukumā netika. "Nezinu, kāpēc. Ar mani tā notiek pirmo reizi, un man tas ļoti nepatīk," pēc zaudējuma teica Gazols. "Ienīstu nespēlēšanu. Ja neesmu laukumā, tas nozīmē, ka treneris neuzskata, ka esmu vērtīgs." Memfisas "Grizzlies" pirmo reizi kopš 2009. gada marta piedzīvoja astoņus zaudējumus pēc kārtas.

Iemetot 18 punktus, Gazols dalīja komandas rezultatīvākā spēlētāja godu ar aizsargu Tairīku Evansu, kurš spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa. Savukārt Bruklinas "Nets" līderis ar 24 punktiem bija Demārs Kerols. Viesiem savainojumu dēļ nevarēja palīdzēt D'Andželo Rasels un Džeremijs Lins, vēl pirms spēles traumu atsvaidzināja Alans Krebs, bet otrajā ceturtdaļā potīti izmežģīja Rondejs Holiss-Džefersons.

Lielisku cīņu aizvadīja Karls Entonijs Taunss, kurš iemeta 32 punktus un savāca 12 atlēkušās bumbas, palīdzot Minesotas "Timberwolves" savā laukumā ar 119:108 pārspēt Fīniksas "Suns". Viņam tas bija 16. double-double sezonā, un vairāk nav nevienam citam spēlētājam līgā.

Komandas tikās arī pirms 15 dienām, un tad virsroku ņēma Fīniksas "Suns", kas šoreiz bija spiesta iztikt bez rezultatīvākā spēlētāja Devina Bukera. Komandas galvenais treneris Džejs Triāno norādīja, ka vilšanos sagādājusi spēle aizsardzībā, nevis uzbrukumā. Laukuma saimnieki no soda laukuma iemeta 66 punktus, bet 32 punkti tika gūti ar atkārtotām uzbrukuma iespējām.

Neskatoties uz nabadzīgo pirmo ceturtdaļu, kurā izdevās iemest tikai septiņus punktus, labojot kluba antirekordu, viesos uzvarēja arī Maiami "Heat", kas ar 100:93 pārspēja Čikāgas "Bulls". Punktu ar precīzu tālmetienu pielika Gorans Dragičs, un slovēnis ar 24 punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju komandā.

Tomēr otrajā ceturtdaļā, kurā viesi iemeta 38 punktus, galvenais karā saucējs bija Veins Elingtons, kurš realizēja trīs tālmetienus un iemeta desmit punktus. Maiami "Heat" otrajā nogrieznī meta ar 68,4% precizitāti, kamēr pirmajā ceturtdaļā izdevās realizēt tikai divus no 19 metieniem.

Jāizceļ, ka viesiem pēc pirmajām 12 minūtēm bija tikai sešu punktu deficīts, jo arī Čikāgas "Bulls" bija lielas problēmas ar metienu realizēšanu – tikai četri no 24, ieskaitot 1/15 divpunktu metienos. Kopā iemestie 20 punkti bija mazrezultatīvākā ceturtdaļa "Bulls" vēsturē.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa