27.05.2013. 12:40

NBA izslēgšanas spēļu pusfināla sērijā otro panākumu guva Maiami Heat basketbolisti. Viesos ar 114:96 uzvarēta Indianas Pacers komanda un atgūta vadība sērijā līdz četrām uzvarām (2-1).

Pagājušā gada čempionvienība Heat pazīstama ar savu "lielo trijnieku'' – Lebronu Džeimsu, Dveinu Veidu un Krisu Bošu –, kuri parasti ir galvenie uzvaru kaldinātāji. Taču šoreiz lielu lomu panākuma gūšanā nospēlēja Heat otrā plāna aktieri – Udonis Haslems guva 17 punktus, Mario Čalmerss – 14, bet Kriss Andresons – deviņus. Minētā trijotne kopīgiem spēkiem guva 40 punktus, realizējot 16 no 19 metieniem no spēles.

Zīmīgi, ka izšķirošo pārsvaru spēlē Heat guva tieši otrajā ceturtdaļā, kuru viņi uzvarēja ar 36:26. Tieši šajā periodā Maiami komandas līderi atpūtās uz rezervistu soliņa, bet laukumā viņi tika veiksmīgi aizvietoti.

Mājinieku rindās ar 20 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām izcēlās Rojs Hiberts, bet Deivids Vests double-double sasniedza ar 20 gūtiem punktiem un desmit atlēkušajām bumbām.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa