29.12.2013. 09:30

Otrās trešdaļas vidū Markuss Paulsons un Peters Gugisbergs panāca 2:0 Davosas kluba labā, bet trešā perioda 5. minūtē Darens Heidars samazināja rezultāta starpību.

Trīs minūtes līdz mača beigām Andress Ambūls vairākumā panāca 3:1, bet pēc minūtes Maksims Noro vairākumā deva kanādiešiem cerību uz atspēlēšanos, tomēr to paveikt neizdevās.

«HC Davos» tāpat kā Toriāni apakšgrupas uzvarētāji - Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas «Servette» - jau iekļuvuši pusfinālā, bet šodien noskaidrosies atlikušie divi pusfinālisti.

Plkst. 16.00 laukumā dosies Maskavas CSKA un Ostravas «Vitkovice Steel», bet 21.00 spēkiem mērosies Kanāda un Ročestras «Americans».

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]